Сміттєвози оминули у Львові 310 сміттєвих майданчиків

10:50 1 червня 2017 р.


Фото: На вулиці Хвильового у Львові 1 червня 2017 року

У Залізничному районі не вивезли сміття з 19 майданчиків, у Сихівському – зі 73, у Франківському – зі 72, у Шевченківському – зі 118, у Личаківському – з 28.

У Львівській міськраді повідомили в четвер, 1 червня, що сьогодні сміттєвози оминули у Львові 310 сміттєвих майданчиків житлового фонду. Це 25% від їх загальної кількості.

Зокрема, в Залізничному районі не вивезли сміття з 19 майданчиків, у Сихівському – зі 73, у Франківському – зі 72, у Шевченківському – зі 118, у Личаківському – з 28.

Сміття не вивезли також із трьох контейнерних майданчиків закладів охорони здоров’я та шести – закладів освіти. Також не вивезли сміття з п’яти контейнерних майданчиків супермаркетів і п’ятина ринках.

Повністю очищені від сміття контейнерні майданчики лише Галицького району. Про це повідомили сьогодні, 1 червня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

15:09 19 вересня 2020 р.

У Німеччині через коронавірус скасовують карнавали

Через пандемію коронавірусу і неможливість дотримуватися соціальної дистанції влада федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія заявила про заборону великих карнавальних заходів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу