Служби цивільного захисту проведуть у Львові командно-штабне навчання

14:35 25 вересня 2017 р.

Масштабне навчання командно-штабне навчання з цивільного захисту у Франківському районі Львова триватиме впродовж 11 годин.

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 25 вересня: «В четвер у Франківському районі Львова проведуть командно-штабне навчання з цивільного захисту. Під час навчання, до якого залучаються відповідні служби, а також установи на території району, відпрацьовуватимуть дії під час виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру і ліквідації їх наслідків».
Масштабне навчання матиме два етапи – теоретичний та практичний, і триватиме впродовж 11 годин. Командно-штабне навчання з Франківським районом Львова проведуть під керівництвом заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства та управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львівської міської ради згідно з Планом основних заходів цивільного захисту на 2017 рік. Навчання планують провести у два етапи, і воно триватиме зі сьомої до 18-ї години 28 вересня», – поінформували також у міськраді.
Заступник начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР Валентин Романюк: «Перший етап – виконання запобіжних розповідає заходів під час отримання повідомлення про погіршення погодних умов та організація аварійно-відновлювальних робіт внаслідок проходження буревію над територією міста Львова. Перший етап буде проведений з 7.00 до 13.00 і буде включати в себе тільки теоретичну частину. Другий етап – виконання заходів з виведення у безпечний район населення в разі вибуху побутового газу у житловому будинку №109 на вулиці Володимира Великого, 109. Всі заходи цього етапу будуть проводитися практично, і тут заплановано змоделювати ситуацію з вибухом побутового газу у житловому будинку: прибуття на місце події аварійних бригад, рятування людей з будинку, організація їх переміщення до збірного пункту евакуації, практичне розгортання збірного пункту евакуації та організація всебічного забезпечення евакуйованого населення».
У прес-службі Львівської міськради повідомили також: «До навчань буде залучено керівний склад та відповідні комісії Франківської районної адміністрації, районний відділ ГУ ДСНС України у Львівській області, районний відділ Національної поліції ГУ НП у Львівській області, управління патрульної поліції у Львові, комунальний заклад Львівської обласної ради центр екстреної медичної допомоги і медицини катастроф, а також ЛКП району. Спеціальні об’єктові тренування – навчання проводитимуть в установах на території Франківського району. Метою командно-штабного навчання є підвищення злагодженості, оперативності та взаємодії при виконанні завдань з організації управління в надзвичайних ситуаціях та захисту населення і територій від їх наслідків, вивчення проблемних питань, що знижують рівень готовності та визначення шляхів їх вирішення.
«Такі навчання проводяться щорічно, кожного року – в іншому районі Львова. Минулого року командно-штабне навчання відбулося в Личаківському районі», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

14:44 24 листопада 2020 р.

У Дублянах під Львовом мер зі стусанами та бійкою не впускав мешканців на сесію (відео)

Учора, 23 листопада, міський голова Дублянів Василь Попович не впускав мешканців на вечірню сесію. Біля дверей приміщення, де відбувалася сесія, сталася шарпанина з бійкою.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу