У Львівському обласному управлінні ДФС провели цього року 182 розслідування

17:45 21 вересня 2017 р.

В обласному управлінні Державної фіскальної служба України запевнили, що його слідчі провели цього року розслідування в 182 кримінальних провадженнях.

У Львівському обласному управлінні Державної фіскальної служба України повідомили також сьогодні, 21 вересня: «Внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань у звітному періоді 74 проваджень. Всього за вказаний період слідчими закінчено досудове розслідування у 90 кримінальному провадженні».
«Направлено до суду з обвинувальним актом 27 проваджень, з клопотанням про звільнення підозрюваного від кримінальної відповідальності – сім проваджень, закрито на підставі пунктів 1 та 2 частини 1 статті 284 Кримінально-процесуального кодексу України – 56 провадження,  Накладено  арешт на майно у всіх кримінальних провадженнях в сумі 14 589 тисяч гривень, з них у закінчених провадженнях – 4900 тисяч гривень. Станом на й вересня 2017 року суди Львівської області розглянули 12 кримінальних проваджень, за результатами розгляду яких винесено вісім обвинувальних вироки та чотири ухвали про звільнення від кримінальної відповідальності», – поінформували також у прес-службі Львівського обласного управління ДФС.

dailylviv.com

До теми

21:38 21 січня 2022 р.

Суддя Гриців, в якої вкрали $120 тис, влітку подарувала гроші на LEXUS синові-прокурору

Сьогодні у Шевченківському райсуді м.Львова мав бути розглянутий адміністративний протокол на Назара Гриціва, складений патрульною поліцією за керування прокурором у нетверезому стані автомобілем LEXUS ES300.

Рубрика: Ситуації

16:58 21 січня 2022 р.

Мер Львова залишився у Ратуші один: захворіли його заступники і керівники департаментів (відео)

У Львові всі заступники міського голови Львова захворіли на коронавірус, також на лікарняних перебуває багато керівників департаментів Львівської міської ради.

Рубрика: Ситуації

16:35 21 січня 2022 р.

Помер президент хору Орфей

Сьогодні у народному чоловічому хорі "Орфей" повідомили про смерть його президента Михайла Олійника.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу