Сім’ї загиблих на летовищі у Львові отримають додаткові соціальні гарантії

14:32 14 лютого 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У четвер, 14 лютого, на засіданні сесії Львівської міської ради внесли зміни до «Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львова».

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради , де також розповіли, що сім’ї загиблих в авіакатастрофі на військовому летовищі «Скнилів у Львові отримають додаткові соціальні гарантії, їм створення сприятливих умов для розвитку громадських об’єднань, забезпечення функціонування закладів соціального спрямування».

«Програма у частині надання допомог, пільг з послуг зв’язку та компенсаційних виплат ґрунтується на створенні у місті системи цільової адресної допомоги малозабезпеченим мешканцям, а також в окремих випадках – іншим категоріям громадян. Зокрема, результати зустрічей з членами сімей загиблих в авіакатастрофі, яка сталася на військовому летовищі «Скнилів» 27 липня 2002 року, аналіз матеріального забезпечення цих осіб вказує на необхідність встановлення додаткових соціальних гарантій зазначеній категорії громадян міста», – поінформували також у ЛМР.

«З огляду на постійне підвищення вартості житлово-комунальних послуг, доцільним є встановлення пільг на оплату житлово-комунальних послуг членами сімей загиблих в авіакатастрофі, яка сталася на військовому летовищі «Скнилів», аналогічних пільги запроваджено у 2002 році для львів’ян, які є особами з інвалідністю по зору», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

15:21 21 жовтня 2020 р.

З 21.00 тролейбусні маршрути № 22, 23 та 25 курсуватимуть за зміненим маршрутом

За інформацією ЛКП «Львівелектротранс», у зв’язку з проведенням аварійних робіт на вул. Стрийська, з 21.00 год тролейбусні маршрути № 22, 23, 25 курсуватимуть за зміненим маршрутом.

Рубрика: Ситуації

10:50 21 жовтня 2020 р.

На Львівщині син убив матір з револьвера Флобера

Як встановили співробітники Новороздільського відділення поліції, затриманий здійснив кілька пострілів у матір з револьвера Флобера під час побутового конфлікту.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу