Сім соціально-культурних проектів у Львові отримають фінансову підтримку міськради

13:15 23 лютого 2018 р.


Фото: скріншот фрагменту на сторінці сайту Львівської міськради

Виконавчий комітет ЛМР затвердив перелік соціально-культурних проектів громадських організацій у галузі «Соціальний захист», яким надається фінансова підтримка за рахунок коштів міського бюджету Львова, й суми їх спів фінансування.

Про це повідомили сьогодні, 23 лютого, в прес-службі Львівської міськради, де також конкретизували: «Сім кращих соціально-культурних проектів громадських організацій отримають підтримку від міста на загальну суму 500 тисяч гривень».

«Відповідно до ухвали №130 «Про затвердження Програми надання фінансової підтримки громадським організаціям на реалізацію соціально-культурних проектів «Зробимо Львів кращим» (із змінами) від 4 лютого 2016 року, з 1 до 25 грудня 2017 року тривав прийом документів  на участь у конкурсі соціально-культурних проектів на 2018 рік. За напрямком «Соціальний захист» було подано 20 проектів, що відповідають кваліфікаційним вимогам програми», – поінформували також у міськраді.

«Загальний бюджет проектів за напрямком «Соціальний захист» становить 3 347 446 гривень, очікуване фінансування від Львівської міської ради – 1 068 988 гривень». Подані на конкурс проекти були розглянуті на засіданні конкурсної комісії, а підсумком її роботи стало затвердження рейтингів соціально-культурних проектів. За результатами роботи конкурсної комісії з оцінювання проектів, поданих за напрямком «соціальний захист», були відібрано сім кращих проектів громадських організацій із загальною сумою фінансової підтримки за рахунок коштів міського бюджету Львова – 500 000 гривень», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

13:52 26 травня 2022 р.

На тимчасове проживання у Німеччину повезли дітей з Мелітополя через Львів

Сьогодні діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування з м. Мелітополь Запорізької області у супроводі прийомних батьків і батьків-вихователів вирушили на тимчасове проживання у Німеччину.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу