ШРП використали у Львові ще 29,5 тонни холодного асфальту

16:30 4 лютого 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Шляхово-ремонтні підприємства використали впродовж двох останніх днів для ліквідації аварійних ям на дорогах Львова 29,5 тонн холодного і 58,4 тонн гарячого асфальту.

Про це повідомили в понеділок, 4 лютого, в прес-службі Львівської міськради. Директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Ірина Маруняк розповіла: «Минула суботу була робочою для усіх наших ШРП. Ми працюємо у трьох напрямках. Перше – ліквідовуємо аварійні ями з допомогою холодного асфальту, адже його можна застосовувати при мінусовій температурі. Друге – ліквідовуємо ями за допомогою чеської машини з інфрачервоним нагрівом. Третє – використовуємо для ліквідації ям гарячий асфальт».

Ірина Маруняк зазначила також: «Зокрема гарячий асфальт почали використовувати з минулої п’ятниці. За два дні роботи було використано 58,4 тонн гарячого асфальту. Також використано 29,5 тонн холодного асфальту. При ліквідації ям працівники ШРП дотримуються певної послідовності робіт. Спочатку вичищаємо гостроаварійну яму та зарізаємо кути фрезою, смолимо, видуваємо всю вологість і лише тоді асфальтуємо»

Директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР розповіла також: «Ямковий ремонт, який зараз проводиться, – це ліквідація аварійних ям. Натомість традиційний поточний і капітальний ремонт доріг у Львова планують розпочати вже весною, коли буде стабільно плюсова температура. Через перепади температур та динамічне навантаження на дорогах утворюються тріщини. Коли у них потрапляє волога, то ці тріщини прогресують і перетворюються в ями. Тому, щоб мінімізувати утворення великих ям, наші ШРП проводять роботи з ліквідації аварійної ямковості. Традиційний ямковий ремонт розпочнемо з квітня, коли буде стабільна плюсова температура».

dailylviv.com

До теми

12:17 26 жовтня 2020 р.

На Львівщині членкиня дільничної комісії втратила свідомість

25 жовтня близько 21.00 у селі Глухів Сокальского району представниці однієї з дільничних виборчих комісій Ользі Масловській стало погано під час підрахунку голосів і вона втратила свідомість.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу