Шість собак у Львові хочуть додому

09:52 27 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: Марта Возна

Собаки перебувають у комунальному підприємстві «Лев» 21 день. Якщо їх не вдається прилаштувати, тварин випустять на місце відлову, тож чотирилапі дуже потребують дому, – кажуть у ЛКП «Лев».

Усі вони активні, веселі, хочуть вчитись та бути компаньйонами. 

«Якщо ви подивитесь в очі цих неймовірних пухнастиків, побачите безмежну жагу почути: «Я тебе люблю». Для господарів, які щиро покохають хвостатих, чотирилапі одразу відкриють свої великі теплі серця, стануть вірними друзями, генераторами щастя і чудовими компаньйонами, з якими ніколи не буде сумно», - запевняють у ЛКП «Лев». 

Молодий собака-друг Сем. Чотирилапий добре гуляє на повідку і чудово підійде для проживання сім‘ї, де є діти, які люблять тварин.

Рубі - хвостатий енерджайзер, який стане для свого господаря другом та охоронцем, адже не лише любить спілкування з людиною, а й голосно гавкає.

Молода мегаактивна Чілі. Чотирилапа має здібності до навчання, тож стане для свого господаря вірним другом та пильним охоронцем.

Етель - молода та енергійна собака, яка може проживати в квартирі та в сім'ї з дітьми. Етель добре гуляє на повідку, слухняна та піддається навчанню.

Мула - молода дуже чемна і слухняна собака. Хвостата добре гуляє на повідку, швидко навчається і може проживати в квартирі.

Метис вівчарки Рекс. Собака потрапив до нас наляканим та хворим. Наші ветеринари його вилікували, а кінолог відновив його віру в людей, тож тепер Рекс готовий переїхати в новий дім і стати для свого господаря хорошим другом та охоронцем.

Фото Марти Возної

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

Останні новини

У Львівській області зафіксували ще два випадки захворювання на COVID-19

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу