Шестеро на Львівщині визнали себе мільйонерами

17:00 16 лютого 2018 р.


Фото: censor.net.ua

В обласному управлінні ДФС отримали лише шість декларацій про доходи на суму понад мільйон гривень.

У прес-службі Львівського обласного управління ДФС повідомили сьогодні, 16 лютого, що цього року податківці отримали на Львівщині 1200 декларацій про майновий стан і доходи та задекларовано 196,4 млн. гривень». У 215 із них задекларовано дохід у вигляді спадщини від членів сім’ї не першого та другого ступеня споріднення на суму 30,8 млн. гривень, у 78 – на суму 1,5 млн. гривень, у 63 – на суму 11,9 млн. гривень, у 17 – задекларовано інвестиційний прибуток.

«Сума задекларованих доходів становить 90,2 млн. гривень. За результатами проведених перерахунків 353 громадянам необхідно сплатити 2,8 млн. гривень податку на доходи фізичних осіб та 0,6 млн. гривень військового збору», – поінформували також в обласному управлінні ДФС

«Шестеро громадян задекларували одержані доходи в сумі понад мільйон гривень. Сума задекларованих доходів становить 96,9 млн. гривень», –  повідомили також у прес-службі Львівського обласного управління ДФС.

dailylviv.com

До теми

13:52 26 травня 2022 р.

На тимчасове проживання у Німеччину повезли дітей з Мелітополя через Львів

Сьогодні діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування з м. Мелітополь Запорізької області у супроводі прийомних батьків і батьків-вихователів вирушили на тимчасове проживання у Німеччину.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу