Шахта «Степова» не працює, – віце-прем’єр

15:45 6 березня 2017 р.

  • 0


Фото: Gazeta.ua

Геннадій Зубко запевнив, що на шахті «Степова» у Львівській області наразі здійснюються гірничо-рятувальні роботи щодо зменшення вмісту метану у повітрі.

Віце-прем’єр і міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій  Зубко повідомив сьогодні, 6 березня, за результатами сьогоднішнього засідання Урядової комісії з розслідування причин трагедії на Львівщині: «На шахті «Степова» у Львівські області наразі здійснюються гірничо-рятувальні роботи щодо зменшення вмісту метану у повітрі. Шахта – не у робочому стані, видобуток не ведеться».

Урядовець також запевнив: «Розроблено поетапний план заходів Міненерговугілля, ДП «Львіввугілля» і шахти «Степова» з подолання наслідків аварії». Ми розширили склад урядової комісії. До її складу увійшли представники Міненерговугілля, Львівської ОДА, ДСНС, Мінфіну, МОЗ, Мінсоцполітики, Мінюсту, Мінекономрозвитку, Генпрокуратури, Нацполіції, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, профспілки працівників вугільної промисловості України. Завтра частина комісії відбуде на шахту «Степова» для роботи на місці, а також  зустрічі з сім’ями загиблих та потерпілих шахтарів».

Геннадій Зубко також нагадав, що в п’ятницю на засіданні уряду було прийнято рішення про спрямування по 500 тисяч гривень родинам загиблих шахтарів та 75 тисяч гривень  постраждалим на шахті. Віце-прем’єр-міністр повідомив також , що надання медичної допомоги шахтарям здійснюється на рівні ОДА та профільного департаменту МОЗ.

Урядовець також поінформував: «На сьогодні у лікарнях Львова перебуває 23 потерпілих від вибуху. Стан гірняків, які звернулися за допомогою, характеризується як стабільний та не несе загрози їх життю».

Про це повідомили сьогодні, 6 березня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу