Сесія Львівської міськради скерувала на субсидії 265,4 мільйона гривень

12:58 24 квітня 2015 р.


Фото: novoselica-rda.cv.ua

Як повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, сесією ЛМР проголосовано за внесення змін до міського бюджету Львова на 2015 рік.

У прес-службі міської ради повідомили «Щоденному Львову»:

«Сесією міськради проголосовано за внесення змін до міського бюджету Львова на 2015 рік. Зокрема, йдеться про збільшення видаткової частини на 268,2 млн. грн, за рахунок виділення субвенцій з держбюджету.

Як повідомила заступник директора департаменту фінансової політики ЛМР Ліна Миколаїв, 265,4 млн. грн буде спрямовано на виділення субсидій населенню для оплати житлово-комунальних послуг. 2,78 млн грн скерують на часткове фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл, які до 2015 року отримували допомогу з фондів соціального страхування. Окрім того, 348 тис грн виділять на книговидання та погашення кредиторської заборгованості, яка виникла станом на 01.01.2015 р., і 2,3 млн. грн – на підтримку 14 дитячо-юнацьких спортивних шкіл, які підпорядковані громадським організаціям та отримували фінансову допомогу з обласного бюджету».

dailylviv.com

До теми

13:52 26 травня 2022 р.

На тимчасове проживання у Німеччину повезли дітей з Мелітополя через Львів

Сьогодні діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування з м. Мелітополь Запорізької області у супроводі прийомних батьків і батьків-вихователів вирушили на тимчасове проживання у Німеччину.

Рубрика: Ситуації

12:32 26 травня 2022 р.

На Львівщині активізувалися змії: як допомогти

Учора, 25 травня, у Львівську обласну клінічну лікарню з діагнозом укус змії, госпіталізували жінку 1941 року народження, жительку с. Боринечі Стрийського району. Стан потерпілої – середньої важкості.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу