Сесія Львівської міськради не підтримала ідею перенести звалище на військовий полігон

17:40 1 липня 2016 р.


Фото: wikipedia.org

Депутати ЛМР не погодили звернення до Президента, Прем’єр-міністра й міністра оборони щодо відчуження ділянки землі площею 50 га на території Яворівського військового полігону для будівництва сміттєпереробного комплексу.

Звернення до президента Петра Порошенка, прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та міністра оборони Степана Полторака щодо відчуження ділянки землі площею 50 га на території Яворівського військового полігону для будівництва сміттєпереробного комплексу підтримали 32 депутати Львівської міської рада – для його ухвалення не вистачило одного голосу. Відповідний документ підготували виконавчі органи Львівської міської ради і його планувалося поставити на голосування під час засідання сесії 30 червня.

Однак у роботі сесії було зроблено перерву, і це питання винесли на розгляд депутатів сьогодні. Як розповіла начальник юридичного управління Львівської міської ради Гелена Пайонкевич, депутатам запропонували підтримати звернення до керівництва держави щодо надання згоди на вилучення з території Яворівського військового полігону земельної ділянки орієнтовною площею 50 га.  Посадовець зазначила: «Це є землі міністерства оборони України, і у відповідності до законодавства України, передбачена спеціальна процедура вилучення і передачі цих земель». 

Про це повідомив сьогодні, 1 липня, кореспондент інформаційної агенції УНІАН.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу