Сесія Львівської міської ради 25 березня: кому дозволять бути

20:07 24 березня 2021 р.

У зв’язку з переходом Львова до червоної зони, пленарне засідання Львівської міської ради у четвер, 25 березня, відбудеться в умовах посиленого карантину.

Про це повідомив секретар Львівської міської ради Маркіян Лопачак у своєму Facebook, пише Dailylviv.

«Кількість осіб, присутніх у сесійній залі, буде обмежено — тільки міський голова, його заступники, секретар ради, депутати (без помічників) та доповідачі.

Звертаємось до редакцій всіх ЗМІ з проханням мінімізувати кількість працівників, фізично залучених до висвітлення сесії, і за можливості — спілкуватися з депутатами телефоном чи у відеоформаті.

Журналістів, які прийдуть на засідання, просимо реєструватися та займати місця на балконі сесійної зали. Коментарі в депутатів — брати у коридорі за межами сесійної зали», - зазначив Маркіян Лопачак.

Секретар ради також повідомив, що громадянам, які хочуть виступити на пленарному засіданні та подали відповідні заяви у встановленому порядку, цю можливість буде забезпечено у режимі відеоконференції.

dailylviv.com

До теми

14:40 13 квітня 2021 р.

Ресторан Бачевських лише попередили, п'ять барів закрили, - рішення міської комісії з питань НС (відео)

Сьогодні, 13 квітня, міська комісія з питань ТЕБ і НС прийняла рішення щодо закриття низки закладів, зокрема нічних клубів, за результатами роботи моніторингових груп. Про це на брифінгу повідомив перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу