Середня завантаженість паркувальних майданчиків «Львівавтодору» – 71%

17:20 30 серпня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

«Львівавтодор» проаналізував завантаженість паркувальних майданчиків упродовж липня й серпня 2018 року.

Про це повідомили в четвер, 30 серпня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «В середньому парковки, які обслуговує «Львівавтодор», завантажені на 71%.

Прес-секретар  «Львівавтодору» Олексій Хміль уточнив: «Відповідно до проведеного аналізу завантаженості наших паркувальних майданчиків упродовж липня-серпня цього року, спеціально обладнанні майданчики для паркування (закриті), які працюють цілодобово і на яких вартість паркування 20 гривень за годину, завантаженість в середньому складає – 60%. Відведені майданчики для паркування (відкриті – 1 зона), які працюють з 08.00 до 19.00 і на яких вартість – 15 гривень за годину, завантаженість складає – 75%. Туристичні (для автобусів) працюють з 08.00 до 19.00 год. і вартість – 50 гривень за годину. Тут завантаженість складає 78%. Відповідно середній відсоток завантаженості по всіх наших майданчиках становить 71%. Отож, майже 30% паркомісць є вільних для паркування».

«На «Гарячу лінію міста Львова» постійно надходять звернення про неналежне паркування автомобілів, яке створює незручності в пересуванні пішоходів, сприяє утворенню заторів та аварійних ситуацій. Особливо ця проблема відчутна в центральній частині міста, де часто можна спостерігати хаотичне паркування авто. А водночас на парковках поруч, зокрема на вулицях Валовій і Січових Стрільців можна побачити вільні паркомісця», – поінформували у міськраді.

«Також непоодинокі випадки, коли на місцях для осіб з інвалідністю, яскраво позначених синім кольором, паркуються машини без спеціальної позначки. Оскільки за дотриманням правил дорожнього руху, у тому числі за паркуванням авто, зобов`язана стежити патрульна поліція, мерія скерувала звернення в поліцію з вимогою, аби правоохоронці забезпечили контроль за паркуванням автомобілів у Львові», – повідомили в міськраді.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу