Селяни закопали на городах сміття зі Львова

15:00 14 серпня 2019 р.

  • 0


Фото: kurs.if.ua

Власники однієї зі земельних ділянок у селі Гериня в Долинському районі Івано-Франківської області закопували на своїх городах сміття зі Львова.

Відходи туди привозили цілими фурами, скидали в городи та засипали глиною,  Кілька місяців тому сусіди забили на сполох – сміття почало забруднювати ґрунт і воду. Переконані, від цього почали більше хворіти діти. А ще люди відчували сморід під час спеки.

Серед сміття виявили відходи медичного походження – шприци та ампули. Найцікавішими знахідками виявилися товарні чеки зі Львова.

Зібравши скарги жителів Герині, сільський голова Віктор Макар звернувся до поліції. Ті спільно з експертами вирішили провести експертизу. Щоб потрапити на земельну ділянку у приватній власності, змушені були звертатись по дозвіл до суду.

Зокрема, взяли на пробу ґрунт, воду з сусідніх колодязів та предмети, які були вириті з землі. А поліція відкрила кримінальне провадження і очікує результатів експертизи, яку проводять в Івано-Франківську.

Місцеві мешканці просили власників ділянки вивезти відходи. Ті відмовилися. Тільки запевнили, що більше не звозитимуть туди сміття.

Про це повідомили в публікації «Кurs.if.ua» та в сюжеті ТРК «РАІ».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

18:00 11 грудня 2019 р.

У Львові представили проєкт забудови

У Львові відбулося в межах рамках громадського обговорення громадське слухання проєкту детального плану території у районі вулиць Соняшникової й Сихівської та залізничної колії.

Рубрика: Ситуації