СБУ придбала розкішний позашляховик Volkswagen Touareg за 2,9 млн

14:14 8 грудня 2023 р.

Управління Служби безпеки України у Дніпропетровській області 5 грудня за результатами тендеру замовило ТОВ «Фольксваген Центр Кривий Ріг» легковий автомобіль за 2,88 млн грн

Про це повідомляють Наші гроші з посиланням на дані у системі «Прозорро», пише DailyLviv.com.

До 20 грудня 2023 року поставлять автомобіль спеціалізованого призначення ПУ-VWTG-ПС виробництва ТОВ «Партек Україна» на базі позашляховика Volkswagen Touareg 2023 року випуску. Позашляховик у кольорі чорний «металік» матиме бензиновий двигун потужністю 340 кінських сил та автоматичною коробкою передач. Гарантійний строк складе два роки.

Автомобіль має круїз-контроль, двозонний клімат-контроль, асистент утримання смуги руху, систему розпізнавання втоми водія, передній та задній парктроніки, подушки безпеки водія та пасажира, електропривід багажника, проєкційний дисплей на вітровому склі, світлодіодні матричні фари, світлодіодне підсвічування салону тощо. Крім того, він має систему нічного бачення – інфрачервону камеру, яка розпізнає та реагує на тепло тіла на відстані до 130 м.

Читайте також: Польських блокувальників кордону обурює ввезення елітних автомобілів в Україну (відео)

З додаткового спеціалізованого обладнання автомобіль буде оснащений лише гучномовним пристроєм та синім сигнальним світлодіодним маячком на магніті, встановленим на даху.

В салонах Touareg із бензиновим двигуном потужністю 340 кінських сил та автоматичною коробкою передач продають у комплектації R-Line Platinum+ за цінами від 2,99 млн грн.

Закупівлю проводять коштом субвенції з місцевого бюджету державному на виконання заходів Програми забезпечення громадського порядку та громадської безпеки в м. Кривий Ріг на період до 2025 року, затвердженої рішенням міськради №209 від 27 січня 2016 року.

Читайте також: Львівські митники дозволили завезти в Україну 41 автомобіль без сплати мита

Фірма отримала підряд без конкуренції, бо на торги більше ніхто не прийшов. Для участі у них треба було надати аналогічний договір за кодом CPV 34110000-1 Легкові автомобілі.

Нині засновницями постачальника «Фольксваген Центр Кривий Ріг» є Лариса Гресько та Ольга Булавка, а директоркою – Любов Шаламова. За даними системи «YouControl», до 2021 року співзасновницею фірми також була Ольга Андрощук. Раніше, до 2019 року партнером Лариси Гресько та Ольги Булавки по фірмі виступав Валерій Гресько, який був депутатом Криворізької міської ради від партії «Опозиційний блок» (раніше – від Партії регіонів).

Виробником «Партек Україна» із Вишневого володіє та керує Василь Волощук із Черкас.

Нагадаємо, торік регіональні правління поліції охорони купували кілька спецавтомобілів Volkswagen Touareg по 3,07 млн грн, але після публікації «Наших грошей» передумали.

Читайте також: Роллс-Ройси та Майбахи для Газпрому і Russia todaу: бізнесмен зі Львова постачав авта в РФ

DailyLviv.com

Росія запустила у листопаді понад 200 ракет і 5 500 безпілотників по об’єктах цивільної енергетичної інфраструктури України

На трасі Київ–Чоп зіткнулися вісім транспортних засобів

Не встигли врятувати. В ставку у Львові потонув чоловік

Графіки відключення світла в областях 21 грудня

Назар Кривейко, Тарас Балук, Степан Теличко. Львівщина попрощалася зі Захисниками

Президент звільнить командувача ПК «Південь»

Чому звільнений Єрмак щовечора відвідує будинок Зеленського

Кредитних 90 млрд євро замало для України у 2026 році. Потрібен репараційний механізм

Як будуються укріплення у Запорізькій, Донецькій, Сумській, Харківській, Чернігівській та Київській областях

Дев'ять причин для депортації іноземців з Польщі

Відключатимуть світло 21 грудня за двома графіками

Три вулиці у Львові влада хоче відремонтувати з відтермінуванням оплати

Для Всеукраїнського мистецького проєкту у Львові вибрали 150 робіт художників з різних регіонів України

Рідним похованих на Личаківському кладовищі запропонували на вибір три види хрестів - з тераццо, пісковика та граніту

Садовий заявив, що припис НАЗК не має жодного стосунку ні до нього, ні до його заступників

Андрій Садовий прокоментував збір коштів на житло для Христини Гоянюк

Чоловік на останній моделі Lexus попросив знижку на аналіз крові

Знеструмлення у чотирьох областях внаслідок атак рф

Поліція розшукує водія самоката, який наїхав на львів'янку

Мешканці напали на бригаду енергетиків за відключення будинків

Подробиці смертельного зіткнення на Львівщині

Сьогодні й завтра американська і російська делегації обговорять врегулювання війни між Росією й Україною

Знешкоджено 31 російський БпЛА. Ще 20 влучили на 15 локаціях

Семеро загиблих, 15 поранено. Росія вдарила по портовій інфраструктурі Одещини

Степан Теличко. У суботу Львів прощатиметься зі Захисником

Головну різдвяну шопку відкрили у центрі Львова (фото)

Укренерго 20 грудня застосує графіки відключень

По стінах будинків у Львові можуть витися 317 видів рослин

Мерія звернулася до ЛОЦЕМД зі запитом про статистику госпіталізацій

У Львові відремонтували шосте укриття з тринадцяти запланованих

У Львові вшанують Василя Біласа та Дмитра Данилишина у годину їх страти біля колишньої в’язниці «Бригідки»

Фонд наступу поповнили 4 БПАК Didko 17 зі Львова

Міський голова Львова вручив відзнаки 10 донорам

Будуть збитки в гаю. Буковинська Маланка в неділю приїде до Львова

Фермерське господарство зберігає право постійного користування землею і після смерті його засновника

У Львові засудили лікарку-анестезіологиню, винувату у смерті дитини

Яроша засудили за підтримку Стахіва

Собака Альто один-два дні на тиждень працює каністерапевтом у Львові у дитячій лікарні святого Миколая

Мерія Львова передала для 13 військових частин техніку й обладнання

У Підмосков'ї застрелили, тому у Львові не засудили. Прокурор вимагав для Киви довічного ув'язнення