СБУ попередила про можливу масштабну кібератаку

13:10 12 жовтня 2017 р.

Фото до новини


Фото: ukrinform.com

Фахівці Служби безпеки України отримали дані про підготовку нової хвилі масштабної кібератаки на державні структури та приватні компанії.

За інформацією спецслужби, цілями кібертерористів визначені великі державні та приватні компанії. Основна їхня мета ‒ порушити штатне функціонування інформаційних систем, що може дестабілізувати ситуацію в країні.

Фахівці СБ України отримали дані, що атака може бути здійснена з використанням оновлень, у тому числі загальнодоступного прикладного програмного забезпечення. Механізм її реалізації буде подібним до кібератаки, проведеної в червні 2017 року.

Про це повідомили сьогодні, 12 жовтня, в прес-центр СБУ, де також поінформували: «Для попередження несанкціонованого блокування інформаційних систем необхідно дотримуватись таких рекомендацій: оновити сигнатури антивірусного програмного забезпечення на серверах і робочих станціях; здійснити резервування інформації, що оброблюється на комп’ютерному обладнанні; забезпечити щоденне оновлення системного програмного забезпечення, у тому числі –  «OS Windows» усіх без винятку версій».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів