Санітарні модулі у пунктах пропуску, які закупили за бюджетні гроші, не працюють. Хто винен

23:04 21 березня 2024 р.

Фото до новини

Сім санітарних модулів, які встановили перед пунктами пропуску в Шегинях, Краківці, Грушеві, Рава-Руській та Угринові, закупили у 2022 році за кошти з обласного бюджету.

Про це інформує пресслужба ЛОВА, пише DailyLviv.com.

Сьогодні, 21 березня, представники департаменту МТД та міжнародного співробітництва ЛОВА виїхали на ПП «Шегині-Медика», «Рава-Руська - Гребенне», «Краківець - Корчова», щоби перевірити функціонування санітарно-модульних конструкцій, які встановлені перед цими пунктами пропуску.

Раніше від депутатів Львівської обласної ради надійшла інформація про неналежний стан цих приміщень, деякі з них не працювали.

Департамент звернувся до Служби відновлення та розвитку у Львівській області, на балансі якої перебувають модулі, з метою відновлення їхньої роботи та забезпечення комфортного перебування людей, які перетинають кордон. Сьогодні працівники департаменту виїхали на місце, аби дізнатися, як зараз функціонують ці санітарно-сервісні приміщення. Оглянули модулі та поспілкувалися з водіями великогабаритних транспортних засобів та легкових автомобілів.

«Станом на сьогодні модулі працюють, проте все ще є недоліки. Ми звернулися до Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Львівській області, щоб розібратися в ситуації. Санітарно-модульні конструкції передані цій службі на баланс, і вона відповідає за їхній стан та функціонування. Сподіваємося, що протягом місяця всі проблеми будуть вирішені, — зазначила директорка департаменту МТД та міжнародного співробітництва ЛОВА Ірина Бутинець. - Належні умови перетину кордону завжди були пріоритетом Львівської обласної державної адміністрації, оскільки у нас найдовша ділянка кордону з Європейським Союзом. Ми ще маємо над чим спільно працювати, але в нас вже є суттєвий прогрес в цьому питанні, за що дякую всім залученим сторонам».

Нагадаємо, сім санітарних модулів, які встановили перед пунктами пропуску  в Шегинях, Краківці, Грушеві, Рава-Руській та Угринові, закупили у 2022 році за кошти з обласного бюджету. Проєкт реалізували в рамках регіональної програми з міжнародного і транскордонного співробітництва на 2021-2025 роки.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів