Садовий запевнив, що немає доведених фактів скидання сміття львів'янами

14:50 10 березня 2017 р.

  • 0

Міський голова Львова заявив: «Але є один момент – попри те, що численні працівники органів правопорядку в цілій країні задіяні в операцію з переслідування львівських машин, немає жодного доведеного факту, що до несанкціонованих викидів сміття в різних областях мають стосунок львівські перевізники».

Міський голова Львова Андрій Садовий повідомив сьогодні, 10 березня: «Щодо сміття. Ситуація, на жаль, вкотре загострюється – на сьогодні понад 330 майданчиків у місті є переповненими. Є всі ознаки того, що системна блокада міста відновлюється. Полігони один-за-одним скасовують прийом твердих побутових відходів зі Львова. Але є і інша проблема – навіть в тих випадках, коли машини везуть сміття на полігони, з якими укладені офіційні договори, їх ще на під’їздах затримують працівники поліції. На сьогодні близько 50 таких машин було затримано по всій Україні, що суттєво ускладнює процес».

Андрій Садовий також зазначив: «У зв’язку з цим, я хочу прокоментувати і новини про те, що в тому чи іншому місці виявляють несанкціоноване вивантаження сміття, поруч з яким лежать акуратно поскладані чеки з львівських магазинів. Я не стверджую, що львівські перевізники такого робити не можуть. Я не буду нікого захищати, виправдовувати і готовий жорстко покарати всіх, хто такого допускається. Змушу порушників власними силами прибрати ті місця, де вони насмітили. Я перший є зацікавлений в тому, аби таке не траплялось. І зі свого боку міська влада Львова робить все можливе, аби сміття вивозилось виключно на офіційні полігони».

Міський голова Львова заявив також: «Але є один момент – попри те, що численні працівники органів правопорядку в цілій країні задіяні в операцію з переслідування львівських машин, немає жодного доведеного факту, що до несанкціонованих викидів сміття в різних областях мають стосунок львівські перевізники. Я закликаю правоохоронців ретельно розслідувати ці факти і виявити принаймні одного винного».

Андрій Садовий також анонсував: «Наступного тижня у Львові перебувати пані посол Франції, яка оголосить про початок фінансування урядом цієї країни проектної частини рекультивації Грибовицького сміттєзвалища. Ми також завершуємо розробку альтернативного плану з будівництва нового сміттєпереробного комплексу після того, як пропозиція держави збудувати такий об’єкт поблизу Новояворівська була відхилена науковцями».

Про це повідомили сьогодні, 10 березня, в прес-службі Львівської міськради.

Коментарі(0)

До теми

16:14 27 травня 2020 р.

З наступного тижня у Львові відновлять роботу екобуси: графік стоянок

Уже з початку наступного тижня відновлять роботу мобільні пункти збору відпрацьованих батарейок, ламп та термометрів, що містять ртуть. Про це інформують в управлінні екології та природних ресурсів.

Рубрика: Ситуації

11:18 27 травня 2020 р.

Прикордонники вимірюватимуть температуру всіх, хто в'їжджатиме з ЄС

Європейський Союз передав засоби індивідуального захисту Державній прикордонній службі України, яка є першою контактною точкою для подорожуючих, котрі в’їжджають в Україну.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу