Садовий закликав готуватися до третьої-четвертої бурі

10:14 5 липня 2021 р.

Фото до новини

Міський голова Львова Андрій Садовий зазначив, що комунальні служби активно працюють над ліквідацією наслідків двох негод, які нещодавно пройшли містом

Про це інформує пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.

«Львовом пройшли дві великі негоди. Мова йде про тисячі повалених дерев, які ще навіть не всі вдалося прибрати. Комунальники йду по плановій черговості прибирання таких дерев. Також було пошкоджено багато дахів. Служби ліквідовують наслідки негоди, прочищають всі мережі.

Щодо вуличного освітлення, то 80% аварій ліквідовано, але по деяких вулицях ще тривають роботи. Є проблеми по лінії Обленерго і це мене найбільше бентежить. Це підприємство дуже мало коштів інвестує в модернізацію мереж і кожна така буря показує слабкі місця. Я це питання навіть хотів виносити на державний рівень, бо це проблема не тільки Львова.

Нам потрібно бути готовими і до третьої, до четвертої бурі, бо такий зараз світ, такі зараз погодні умови. Зараз місто функціонує в звичному режимі, але готуємось до різних ситуацій», – розповів під час ранкового ефіру на радіо «Люкс FM» мер Львова Андрій Садовий.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів