У Львові кожному пошиють по п'ять масок на два роки

10:51 25 квітня 2020 р.

Львів повинен мати у резерві "своїх" 2-4 мільйони масок, вважає міський голова Андрій Садовий.

У сфері медицини "важливо дати гідну оплату праці всім лікарям, медичним працівникам, які сьогодні на передовій, - сказав у відеозверненні міський голова Львова Андрій Садовий. - Також ми вирішили купити для міста - для лікарні швидкої допомоги - надсучасну лабораторію. Так, ми маємо сьогодні у Львові три лабораторії, які роблять ПЛР-тести. Але вони не всі нові, а я би хотів, щоб ми мали найсучаснішу. Це дуже важливо. Наступний чинник — це створення у місті резервного фонду. Коли почався карантин, всі почали бігати, а де купити маски, амуніцію, комбінезони для наших лікарень. Чекати, коли привезуть з Китаю — це абсурдно, важливо все мати тут, у Львові, і виробляти тут, у Львові. Важливо мати резерв, щоб ми мали у запасі 2−3-4 млн тих самих масок. Ми не можемо сьогодні чітко знати, а що буде за рік чи за два. Надіятись, що є державний фонд — ми вже побачили, що він був пустий. Тому свій до свого по своє — треба мати все своє".

2-4 мільйони масок означатиме, що по 3-5 масок припаде на кожного мешканця Львова - на рік-два. Нагадаємо, населення Львова становить 755 тисяч мешканців, повідомляв "Щоденний Львів". 

До теми

15:23 8 березня 2021 р.

Вантаж з крану розчавив працівника з України в Польщі: знайшли причину

За офіційною інформацією, причиною трагічної загибелі 30-річного українського працівника на підприємстві поблизу міста Ополє стало недотримання правил безпеки праці.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу