У Львові кожному пошиють по п'ять масок на два роки

10:51 25 квітня 2020 р.

  • 3

Львів повинен мати у резерві "своїх" 2-4 мільйони масок, вважає міський голова Андрій Садовий.

У сфері медицини "важливо дати гідну оплату праці всім лікарям, медичним працівникам, які сьогодні на передовій, - сказав у відеозверненні міський голова Львова Андрій Садовий. - Також ми вирішили купити для міста - для лікарні швидкої допомоги - надсучасну лабораторію. Так, ми маємо сьогодні у Львові три лабораторії, які роблять ПЛР-тести. Але вони не всі нові, а я би хотів, щоб ми мали найсучаснішу. Це дуже важливо. Наступний чинник — це створення у місті резервного фонду. Коли почався карантин, всі почали бігати, а де купити маски, амуніцію, комбінезони для наших лікарень. Чекати, коли привезуть з Китаю — це абсурдно, важливо все мати тут, у Львові, і виробляти тут, у Львові. Важливо мати резерв, щоб ми мали у запасі 2−3-4 млн тих самих масок. Ми не можемо сьогодні чітко знати, а що буде за рік чи за два. Надіятись, що є державний фонд — ми вже побачили, що він був пустий. Тому свій до свого по своє — треба мати все своє".

2-4 мільйони масок означатиме, що по 3-5 масок припаде на кожного мешканця Львова - на рік-два. Нагадаємо, населення Львова становить 755 тисяч мешканців, повідомляв "Щоденний Львів". 

Коментарі(3)

666

17:10 25 квітня 2020 р.

Відповісти

... не вірю , що п.Садовий сказав -- .."по п'ть масок.." ... за висловом невідомого дописувача , так знущатися над українською мовою може тільки конкретна курва московська ... Слава Україні

666

19:06 25 квітня 2020 р.

Відповісти

... ота ..... оте виправило оте "п'ть" на п'ять ... та от ні щоби мою "підказку" прибрати , так йому ще добавки закортіло ...

Тінь

21:16 25 квітня 2020 р.

Відповісти

А хто його знає - що пан Садовий вимовили насправді ... Може п'ять - а може й плять чи дійсно п'ть ... Хіба з-за маски розбереш ...

До теми

16:14 27 травня 2020 р.

З наступного тижня у Львові відновлять роботу екобуси: графік стоянок

Уже з початку наступного тижня відновлять роботу мобільні пункти збору відпрацьованих батарейок, ламп та термометрів, що містять ртуть. Про це інформують в управлінні екології та природних ресурсів.

Рубрика: Ситуації

11:18 27 травня 2020 р.

Прикордонники вимірюватимуть температуру всіх, хто в'їжджатиме з ЄС

Європейський Союз передав засоби індивідуального захисту Державній прикордонній службі України, яка є першою контактною точкою для подорожуючих, котрі в’їжджають в Україну.

Рубрика: Ситуації

12:45 26 травня 2020 р.

FlixBus у Польщі відновлює роботу: дві лінії курсуватимуть з Медики

FlixBus відновлює роботу у Польщі на окремих маршрутах вже з 28 травня. Зокрема, з Медики прямими рейсами можна буде доїхати до Перемишля, Жешува, Кракова, Катовіце, Вроцлава, Берліна, Гамбурга чи Амстердама та інших міст.

Рубрика: Ситуації