Садовий назвав критичною ситуацію з вивезенням зі Львова ТПВ

16:27 27 березня 2017 р.

  • 0

Львів просить про довгострокові угоди з полігонами щодо вивезення і захоронення твердих побутових відходів. Адже щодня у Львові продукується орієнтовно 600 тонн сміття, які нема куди вивозити. Станом на сьогодні укладено угоди з 5-ма містами у Львівській області лише на 1900 тонн ТПВ.

Останніми днями кількість майданчиків, де є перенакопичення, зменшилась. Станом на сьогодні на ранок є 165 майданчиків, де зафіксовано перенакопичення ТПВ. 

«Ситуація із вивезенням сміття є критичною. Хоча частково вдалося очисти якусь частину майданчиків, але це є тимчасова справа. Немає системно вирішеного питання. Тобто нам зняли блокаду на тиждень, але я розумію, що з наступного тижня нас знову будуть «затискати». Поки на державному рівні не буде вирішено питання, куди системно вивозити відходи, в нас буде дуже складна ситуація, тому що  держава Україна своїми рішеннями закрила існуючий полігон у Грибовичах. Кожного дня ми продукуємо 600 тонн сміття. Така сама критична ситуація - Пустомитівський район, Кам’янка-Бузький район, Жовківський район, Городоцький район. Подивіться, що там робиться! Якщо місто Львів ще має кошти, щоб вивозити сміття десь на інші полігони, якщо їх не блокувати, а куди вони мають вивозити? Вони не мають грошей.

Ситуацію треба вирішувати. Треба розблокувати полігони, щоби була можливість вивозити сміття, щоб по 1-2 машини розвезти по інших полігонах, щоб була системніша робота. Має бути спільна позиція і обласної ради, обласної адміністрації і міста. Вони повинні нам надати ділянку, яка буде 100% готова, щоби там будувати полігон. І це має бути погоджена ділянка з населеними пунктами. Місто самостійно не може вирішувати питання за межами міста. Це не є наша компетенція. Місто готове за кошти міста зробити всі роботи, щоби облаштувати новий полігон і для міста, і для області. Тому що це є проблема і міста, і області. Відрапортувати, що ми на завтра розчистимо, а післязавтра знову з’являється накопичення, знову з’являються проблеми - це не є вирішення ситуації. Тому ситуація критична/

Жодних довготривалих угод у нас немає. Будь-яка угода, яку підписують наші перевізники, більше 3-4-5 днів не працює, тому що зразу виникають протести. В межах області трошки нам помагають міста, але вони також мають свій невеликий ресурс. Я розумію, що зараз є тверда позиці ЛОДА, правоохоронних органів і полігони трошки відкрилися. Але як тільки така позиція ослабне, вони знов будуть закриті для міста Львова і знов ситуація буде критична.

Вирішення проблеми поводження з ТПВ - це  проблема держави. В нас сталась техногенна біда і ми просимо, щоб нам не заважали і дали можливість нормально працювати і розвиватися», - розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

Цю позицію міського голови Львова поширила прес-служба ЛМР.

Андрій Садовий про ТПВ у Львові.
Відео: ЛМР

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:17 4 квітня 2020 р.

З 6 квітня у Львові буде легше їздити автомобілем, ніж ходити пішки

Роз’яснення щодо нових обмежувальних заходів на період карантину, запроваджених Кабінетом Міністрів з 6 квітня 2020 року, яке Урядовий портал розіслав у медіа. Публікуємо роз'яснення без змін, але з виправленням мовних помилок, зроблених в оригіналі тексту.

Рубрика: Ситуації

15:37 4 квітня 2020 р.

Помер ексректор Львівського національного університету ім.І.Франка

На 74-му році життя відійшов у вічність український фізик, політик і громадський діяч, колишній міністр освіти України та ректор Львівського національного університету імені Івана Франка Іван Вакарчук.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу