Ритуальні послуги у Львові подорожчають

12:45 2 березня 2018 р.


Фото: likelviv.livejournal.com

Виконавчий комітет ухвалив рішення «Про встановлення ЛКП «Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг» тарифів на ритуальні послуги».

Про це повідомили сьогодні, 2 березня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Відповідно до рішення виконавчого комітету встановлено ЛКП «Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг» тарифи на окремі види ритуальних послуг, які підлягають регулюванню та тарифи на ритуальні послуги, які включені до мінімального переліку послуг на проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни і учасників національно-визвольних змагань. За словами начальника управління житлового господарства Владислава Іванова, перегляд тарифу зумовлений збільшенням прожиткового мінімуму».

Начальник управління житлового господарства Владислав Іванов конкретизував: «У зв’язку із збільшенням прожиткового мінімуму, було проведено перегляд тарифу на ритуальні послуги, які надає ЛКП «Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг». Проект рішення погоджений із департаментом економічного розвитку і був оприлюднений в пресі та на сайті Львівської міської ради».

Натомість заступника начальника відділу економіки департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Ірина Колодка зазначила: «Згідно з Законом України «Про регуляторну політику», було прийнято рішення виконавчого комітету щодо тарифу на надання ритуальних послуг з поховання. Йдеться про ритуальні послуги, які надає наше ЛКП «Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг». Перегляд тарифу обумовлений тим, що, в першу чергу, на законодавчому рівні встановлено розмір мінімальної заробітної плати у розмірі 3723 гривень. Відповідно, ЛКП «Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг» зобов’язане здійснювати нарахування такої заробітної плати своїм робітникам. Попередні тарифи діяли з березня 2017 року, виходячи з мінімальної заробітної плати 3200 гривень. Тому, в середньому, тарифи зростуть на 30%.

Чиновник також розповіла: «Відповідно до Закону України «Про регуляторну політику», цей проект рішення пройшов усю необхідну процедуру: місяць часу був розміщений на сайті Львівської міської ради. Зауважень не було. Тому його було розглянуто і затверджено на засіданні виконавчого комітету. Громадських слухань законодавством не передбачено проводити щодо тарифу на надання ритуальних послуг. Тарифи вступають в дію з моменту їх опублікування після затвердження».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу