Ринкам у Львові поставили умови, які вони не зможуть виконати
10:39 18 березня 2020 р.
Керівниця штабу прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції «Covid-19» у Львові Галина Слічна запевнила: «Речові ринки ми закрили, залишились продуктові ринки».
Керівниця штабу прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції «Covid-19» у Львові Галина Слічна повідомила про це на зустрічі з керівниками ринків, які є в місті. Чиновнця зазначила: «Ми консультувались і думали, що робити. Керівники мають чітко розуміти правила, за якими має бути організована робота. Мають бути чіткі правила для продавців та покупців, і їх мають дотримуватись. Остаточне рішення щодо роботи ринків буде приймати міська комісія з питань ТЕБ та НС».
Галина Слічна також надала рекомендації щодо роботи в умовах карантину: «Приміщення мають бути прибрані, і обов’язково має бути проведене дезінфекція — двічі більше на день. Миття прилавків і дезінфекція прилавків — обов’язково. Від кожного продавця має бути відстань два метри. Така сама дистанція має бути дотримана до покупців. Всі працівники ринків повинні мати маски та рукавички».
Рукавички для розрахунку і для пакування продуктів — мають бути різними. Продавець повинен постійно мати дві пари рукавиць — для розрахунку і окремо для продуктів харчування. Всі туалети мають регулярно митись, дезінфікуватись, має бути антисептик, рідке мило і протічна вода.
Усі електричні сушки для рук мають бути вимкнені, натомість повинні бути паперові рушнички. На кожному прилавку біля продавців мають бути антисептики. Кожен продавець має бути в масці і в рукавицях, які повинні змінюватись. Продукти, які є на прилавках, обов’язково мають бути закриті.
На території самих ринків мають бути станції гігієни рук зі спиртовими антисептиками з вмістом 60% і більше спирту. Перед роботою має бути проведена безконтактна термометрія продавців. При будь-яких ознаках захворювання — кашель, нежить тощо — таку людину не можна допускати до роботи.
На ринку може працювати аптека, побутова хімія, спеціалізоване дитяче харчування, інші — повинні призупинити діяльність.
Працівники, які є в групі ризику, — це 55 років і більше — для них треба організовувати дистанційну роботу. Обов’язково треба спілкуватись з людьми похилого віку, бо вони є у групі ризику, — вони повинні перебувати вдома.
Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook