Рятувальники зняли з дерева дев’ятирічного львів'янина

10:40 3 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: facebook.com/MNSLVIV

2 жовтня о 16:03 до рятувальників надійшло повідомлення, що на вулиці Кос-Анатольського у Львові заліз на дерево й не може самостійно спуститися хлопець 2010 року народження.

Про це повідомили в четвер, 3 жовтня, в Головному управлінні ДСНС у Львівській області, де також розповіли: «Як з’ясувалось, з метою загартувати характер, двоє друзів тренували свої навики лазити по дереву. Але на висоті близько чотирьох метрів один з хлопців зрозумів, що злізти самостійно вже не зможе. Тож товаришу довелося викликати рятувальників».

«На місце події виїхали фахівці 29-ї ДПРЧ. Рятувальники за допомогою драбини-палки спустили хлопця», – поінформували також в обласному управлінні ДСНС.
життям.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

21:34 27 березня 2020 р.

В Україну з Польщі проходять пішки

Аби прискорити оформлення громадян України на в’їзд в Україну на кордоні з Польщею та розвантажити цей напрямок, прикордонники прийняли безпрецедентне рішення – відкрити піший напрямок руху поряд з пунктом пропуску «Краківець».

Рубрика: Ситуації

19:08 27 березня 2020 р.

Держприкордонслужба повідомила про ситуацію з чергами на кордоні

Сьогодні у пунктах пропуску на кордоні з Польщею значно зросла кількість громадян України, які прибули без власного транспорту. У зв’язку з цим, а також через додаткові контрольно-профілактичні заходи спостерігається накопичення людей у пунктах пропуску суміжних країн.

Рубрика: Ситуації