Рятувальники відкачують воду з підвалів на Львівщині

17:35 14 серпня 2019 р.

  • 0


Фото: facebook.com/MNSLVIV

У зв’язку з опадами на території на Львівщині впродовж 13-14 серпня, відбулося підняття поверхневого стоку в Дрогобичі, Трускавці, Бориславі й Стебнику.

Про це повідомили в середу, 14 серпня, в Головному управлінні ДСНС у Львівській області, де також розповіли: «Для ліквідації наслідків негоди від Головного управління ДСНС України у Львівській області залучили 21 рятувальників, чотири одиниці техніки та один мотопомп».

Зокрема, в Трускавці рятувальники відкачали 75 кубометрів води з підвалу приміщення міської ради на вулиці Бориславській. У Бориславі відкачують воду з підвалу житлового будинку №53 на вулиці Коваліва та підвалу комунального підприємства «Зелений Світ» на вулиці Сеник. У Стебнику відкачують воду з підвалу міської лікарні на вулиці Січових Стрільців.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:25 13 грудня 2019 р.

У Львові відбувся всеукраїнський форум

У Львові відбувся в межах «Програми підтримки дітей-сиріт фонду «Ginger UCEF» VIII Всеукраїнський форум «Соціальне служіння для дітей і сімей», організований Благодійною організацією «Львівська освітня фундація».

Рубрика: Ситуації

11:05 13 грудня 2019 р.

105 учасників бойових дій отримують у Львові допомогу

Виконавчий комітет Львівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань учасникам антитерористичної операції та операції об’єднаних сил зі Львова.

Рубрика: Ситуації