Відучора рух транспорту на одній із ділянок автодороги Львів-Тернопіль здійснюється однією смугою

11:45 3 листопада 2014 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Як повідомили в понеділок «Щоденному Львову» в прес-службі ЛОДА, у зв’язку з ремонтом автодороги на об’їзній Золочева, рух транспорту на цій ділянці здійснюється однією смугою.

У прес-службі облдержадміністрації повідомили в понеділок «Щоденному Львову», що 2 листопада розпочато ремонт автомобільної дороги Н-02 Львів-Тернопіль. У повідомленні також конкретизують:

«2 листопада розпочато ремонт автомобільної дороги Н-02 Львів-Тернопіль – на ділянці 68+000 – 72+000 км (об’їзд міста Золочів). Рух транспорту на цій ділянці автомобільної дороги здійснюється однією смугою, – про це інформує служба автомобільних доріг у Львівській області.

На даній ділянці передбачено відновлення та зміцнення дорожньої основи методом холодного ресайклінгу  з подальшим влаштуванням дорожнього покриття асфальтобетоном. Виконання ремонту доріг таким методом надає 10 років гарантії на дорожню основу та 3 роки на верхній дорожнього покриття.

За підсумками відкритих торгів між службою автомобільних доріг у Львівській області та підрядною організацією 21 жовтня 2014 року  укладено угоду на виконання робіт. Повна вартість ремонту даної ділянки понад 28 млн. грн.

Служба автомобільних доріг у Львівській області просить водіїв та гостей Львівщини з розумінням поставитись до незручностей, пов”язаних із дорожніми роботами».

dailylviv.com

До теми

16:54 9 травня 2021 р.

Хільда не дасть вивезти сигарети в Польщу

У пункті пропуску для автомобільного сполучення Шегині-Медика на українсько-польському кордоні працює непвідкупний службовий собака‍ кінологічної команди митниці.

Рубрика: Ситуації

14:47 9 травня 2021 р.

12 автобусів доїжджатимуть до зруйнованого мосту біля Гайка, на якому облаштували пішохідний перехід

Служба автомобільних доріг у Львівської області облаштувала пішохідний перехід мостом поблизу села Гайок. Відтак, упродовж кількох днів відповідну секцію мосту розчищали, засипали ґрунтом та піском.

Рубрика: Ситуації

12:14 9 травня 2021 р.

Зі Львова до Варшави перевозили тисячі штук тварин, які охороняє Вашингтонська конвенція

Польські прикордонники запобігли контрабанді 14 кілограмів п’явок. На контрольно-пропускному пункті Гребенне представники Прикордонної служби виявили в рейсовому автобусі, що прямував з України до Польщі, мішки, в яких були сховані п’явки.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу