«Рука допомоги» посприяла на Львівщині в пошуках роботи 209 безробітним

16:00 7 лютого 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

Учасниками проекту «Рука допомоги» стали торік понад 600 членів малозабезпечених сімей та переселенців, які мешкають в області.

У прес-службі Львівської ОДА розповіли сьогодні, 7 лютого: «У 2017 році в межах проекту »Рука допомоги», який втілюється Міністерством соціальної політики України за підтримки Світового банку в області працевлаштували 209 людей, а до громадських робіт залучили – 22 особи. Про це повідомила сьогодні під час звіту директор департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Наталія Кузяк.

Чиновник також нагадала: «Цей проект передбачає три напрями підтримки малозабезпечених та переселенців: це працевлаштування таких осіб, залучення до громадських робіт, і надання фінансової допомоги на відкриття власної справи. Торік прийняли 25 рішень на надання фінансової допомоги для започаткування власної справи.

«Мешканці Львівщини реалізовують свої бізнес-ідеї у найрізноманітніших сферах – краси, громадського харчування, туризмі, аграрному секторі. Цю роботу продовжуватимемо і цьогоріч», – запевнила Наталія Кузяк.

«Загалом у 2017 році учасниками проекту стали понад 600 членів малозабезпечених сімей та переселенців, які мешкають в області», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

18:56 22 вересня 2020 р.

У Львові створили онлайн карту розміщення контейнерів для органіки

ЛКП «Зелене місто» створило карту розміщення контейнерів для органіки. Тепер усі охочі можуть побачити онлайн, де розміщені найближчі контейнери для окремого збору харчових відходів біля їх будинку.

Рубрика: Ситуації

16:57 22 вересня 2020 р.

Президент України присвоїв почесне звання чотирьом мешканцям Львівщини

Сьогодні, 22 вересня, відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського голова Львівської ОДА Максим Козицький вручив державні нагороди представникам Львівщини.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу