«Рука допомоги» посприяла на Львівщині в пошуках роботи 209 безробітним

16:00 7 лютого 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

Учасниками проекту «Рука допомоги» стали торік понад 600 членів малозабезпечених сімей та переселенців, які мешкають в області.

У прес-службі Львівської ОДА розповіли сьогодні, 7 лютого: «У 2017 році в межах проекту »Рука допомоги», який втілюється Міністерством соціальної політики України за підтримки Світового банку в області працевлаштували 209 людей, а до громадських робіт залучили – 22 особи. Про це повідомила сьогодні під час звіту директор департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Наталія Кузяк.

Чиновник також нагадала: «Цей проект передбачає три напрями підтримки малозабезпечених та переселенців: це працевлаштування таких осіб, залучення до громадських робіт, і надання фінансової допомоги на відкриття власної справи. Торік прийняли 25 рішень на надання фінансової допомоги для започаткування власної справи.

«Мешканці Львівщини реалізовують свої бізнес-ідеї у найрізноманітніших сферах – краси, громадського харчування, туризмі, аграрному секторі. Цю роботу продовжуватимемо і цьогоріч», – запевнила Наталія Кузяк.

«Загалом у 2017 році учасниками проекту стали понад 600 членів малозабезпечених сімей та переселенців, які мешкають в області», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

23:46 25 травня 2022 р.

Під час вечірньої повітряної тривоги українські винищувачі збили дві ракети рф

25 травня окупанти продовжували обстрілювати територію України крилатими ракетами. Під час вечірньої повітряної тривоги, яка пролунала в Україні орієнтовно о 20.00, українські винищувачі збили дві крилаті ракети.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу