Розпорядникам бюджету Львівщини перераховано 149,9 млн. гривень

11:05 21 листопада 2016 р.

На ремонт доріг спрямовано 89 мільйонів гривень.

У прес-службі Львівської облдержадміністрації. повідомили сьогодні, 21 листопада, що впродовж минулого тижня з обласного бюджету відповідно до замовлень головних розпорядників коштів профінансовано 149,9 млн. гривень. Зокрема 89 мільйонів гривень спрямовано на ремонт доріг.

Натомість  86,3 млн. гривень скеровано в рамках проведення у Львівській області експерименту фінансового забезпечення реалізації заходів з розвитку автомобільних доріг на ремонт автошляхів загального користування державного значення. Окрім видатків на заробітну плату та захищених статей, у рамках реалізації обласних програм спрямовано кошти в сумі 17,2 млн. гривень.

Зокрема, на охорону навколишнього природного середовища – 3,3 млн. гривень; на ремонт доріг загального користування – 2,7 млн. гривень; на забезпечення дітей-інвалідів області життєво необхідними медичними препаратами – 2,5 млн. гривень; на розвиток освіти Львівщини – два мільйони гривень; на проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку – 1,5 млн. гривень; на соціальну підтримку в Львівській області учасникам АТО та їхнім родинам, бійцям-добровольцям АТО, а також родинам Героїв Небесної Сотні та інші соціальні виплати – 1,1 млн. гривень; на виготовлення містобудівної, землевпорядної документації – 0,8 млн. гривень; на надання компенсації перевізникам за пільговий проїзд окремих категорій громадян області – 0,7 млн. гривень; на інші видатки – 2,6 млн. гривень.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини