Розпорядникам бюджету Львівщини перераховано 149,9 млн. гривень

11:05 21 листопада 2016 р.

На ремонт доріг спрямовано 89 мільйонів гривень.

У прес-службі Львівської облдержадміністрації. повідомили сьогодні, 21 листопада, що впродовж минулого тижня з обласного бюджету відповідно до замовлень головних розпорядників коштів профінансовано 149,9 млн. гривень. Зокрема 89 мільйонів гривень спрямовано на ремонт доріг.

Натомість  86,3 млн. гривень скеровано в рамках проведення у Львівській області експерименту фінансового забезпечення реалізації заходів з розвитку автомобільних доріг на ремонт автошляхів загального користування державного значення. Окрім видатків на заробітну плату та захищених статей, у рамках реалізації обласних програм спрямовано кошти в сумі 17,2 млн. гривень.

Зокрема, на охорону навколишнього природного середовища – 3,3 млн. гривень; на ремонт доріг загального користування – 2,7 млн. гривень; на забезпечення дітей-інвалідів області життєво необхідними медичними препаратами – 2,5 млн. гривень; на розвиток освіти Львівщини – два мільйони гривень; на проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку – 1,5 млн. гривень; на соціальну підтримку в Львівській області учасникам АТО та їхнім родинам, бійцям-добровольцям АТО, а також родинам Героїв Небесної Сотні та інші соціальні виплати – 1,1 млн. гривень; на виготовлення містобудівної, землевпорядної документації – 0,8 млн. гривень; на надання компенсації перевізникам за пільговий проїзд окремих категорій громадян області – 0,7 млн. гривень; на інші видатки – 2,6 млн. гривень.

dailylviv.com

До теми

12:33 4 серпня 2021 р.

Гаряче літо. Аналізи, які бажано здати після відпустки

Розслаблююча атмосфера літньої відпустки прекрасно налаштовує на романтичний лад. Тому багато відпускників, які не мають постійного статевого партнера, заводять короткі та яскраві курортні романи.

Рубрика: Ситуації

11:09 4 серпня 2021 р.

Іноземців штрафуватимуть за порушення правил перебування в Україні з 7 серпня

7 серпня набирає чинності постанова Кабінету Міністрів України від 21 липня 2021 р. № 757 «Про внесення змін до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 18 березня 2020 р. № 259».

Рубрика: Ситуації

10:58 4 серпня 2021 р.

Не всіх, хто перетне кордон в Україну з 5 серпня, зобов'яжуть до самоізоляції: 10 винятків з нових правил

Від обов'язкової самоізоляції звільняють осіб, які мають документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, чи міжнародний, внутрішній сертифікат або іноземний сертифікат, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу