Розпочато пільгове кредитування учасників війни на придбання житла

14:50 14 грудня 2016 р.

Віце-прем'єр і міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко запевнив сьогодні, 14 грудня: «Розпочато пільгове кредитування учасників АТО на придбання житла за програмою «Держфонду сприяння молодіжному житловому будівництву».

Віце-прем'єр також конкретизував: «12 грудня у Держмолодьжитлі погоджено надання першого такого кредиту за рахунок коштів фонду». 

Геннадій Зубко також нагадав: «У жовтні Мінрегіон схвалив нову стратегію Держмолодьжитла, передбачивши у ній напрямки із забезпечення житлом учасників АТО, сприяння індивідуальному житловому будівництву для учасників АТО, пільгове кредитування військовослужбовців. А вже сьогодні розпочинаємо кредитування».

Про це повідомили сьогодні, 14 грудня, на Урядовому порталі, де також поінформували: «Киянин Михайло Рязанов отримав за кредитним договором 238 377 гривень на купівлю квартири у Нових Петрівцях на Київщині. Термін погашення пільгового кредиту – 29 років і чотири місяці.  Михайло Рязанов проходив службу з липня 2015 року до липня 2016 року». 

dailylviv.com

До теми

10:23 17 січня 2021 р.

Біля Радехова згорів будинок

На момент прибуття пожежників до місця виклику ввесь будинок був охоплений вогнем.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу