Родичі загиблих на Львівщині гірників звинувачують керівництво шахти

09:00 4 березня 2017 р.

  • 0


Фото: Gazeta.ua

Дядько Тараса Старошельського розповів: «Попередня зміна повідомила адміністрацію про загазованість, а вони відправили наступну зміну помирати».

3 березня о 12:00 у приміщенні шахти «Степової» у Глухові Сокальського району Львівської області провели панахиду за загиблими в аварії, яка сталася внаслідок вибуху газу метану. Вшанувати пам'ять загиблих прийшли близько двохсот працівників шахти. Родичі у цей день готувалися до похоронів. 

У сусідньому селі Мурованому прощалися з тілом наймолодшого загиблого 19-річного Тараса Старошельського. Його бабуся Марія Старошельська розповіла: «Тарасик мене доглядав, а тепер я у свої 92 роки внука ховати мушу. Він хотів жити, працювати. Пішов на шахту після училища у серпні минулого року. Хотів собі гроші заробити, а йому ще й зарплати не платили по три місяці, хіба по 10%. Мав дівчину, хату лагодив, бо збирався тут сім'ю створювати. Доглядав інваліда-батька, бо маму втратив, коли мав рік і вісім місяців».

Родичі звинувачують у його смерті керівництво шахти. Дядько Тараса, Роман Яблонський, розповів: «Попередня зміна повідомила адміністрацію про загазованість, а вони відправили наступну зміну помирати».

Про це повідомили в київському інтернет-виданні «Gazeta.ua».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

00:48 7 червня 2020 р.

У Львові закрили «Шаурма Львів» на пл. Галицькій, 10 та магазин «Сувеніри» на вул. Краківській, 14

Міська комісія з питань ТЕБ та НС 6 червня розглянула результати роботи моніторингових груп щодо дотримання підприємцями та мешканцями карантинних обмежень. Через виявлені порушення вирішено призупинити діяльність двох закладів.

Рубрика: Ситуації

21:58 5 червня 2020 р.

У Львові демонтували кіоск на вул. Петлюри, ще 5 власники розібрали самі

Сьогодні, 5 червня, на вул. С. Петлюри, 4а демонтували кіоск, який функціонував без дозволів. Його демонтувало КП «Адміністративно-технічне управління». Про це повідомили в департаменті містобудування ЛМР.

Рубрика: Ситуації

19:20 5 червня 2020 р.

З 9 червня перекриють рух транспорту на частині вул. Перфецького та вул. Боткіна

З 9 червня і до 08.00 год 12 липня 2020 р, буде перекрито рух транспорту на частині вул. Перфецького — від вул. Боткіна до вул. Перфецького, 9, та на частині вул. Боткіна — вул. Бойчука до вул. Володимира Великого, 38.

Рубрика: Ситуації