Родичі загиблих «афганців» у Львові отримають додатковий соцзахист

14:28 4 квітня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У четвер, 4 квітня, на сесії Львівської міської ради внесли зміни до ухвали ЛМР №3432 «Про затвердження Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львова» від 19 червня 2014 року.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Зміни передбачають додатковий соціальний захист членам сімей загиблих (померлих) осіб, які брали участь у бойових діях на території Республіки Афганістан у період 1979-1989 років.  Як пояснили в управлінні соціального захисту ЛМР, реальна соціально-економічна ситуація сьогодення, аналіз матеріального забезпечення членів сімей загиблих (померлих) осіб, які брали участь у бойових діях на території Республіки Афганістан у період 1979-1989 років, вказує на необхідність встановлення додаткового соціального захисту таких родин».

У міському управлінні соціального захисту зазначили: «З огляду на постійне підвищення вартості житлово-комунальних послуг, доцільним є встановлення пільг на оплату житлово-комунальних послуг членам сімей загиблих (померлих) осіб, які брали участь у бойових діях на території Республіки Афганістан. Аналогічні пільги надаються членам сімей осіб, які загинули (пропали безвісти) або померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, заходах із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, та Героїв Небесної Сотні».

«Станом на березень 2019 року на обліку в управлінні соціального захисту Львівської міської ради перебувають 78 членів сімей загиблих (померлих) осіб, які брали участь у бойових діях на території Республіки Афганістан. Орієнтовна потреба в коштах, передбачених для надання пільг цим особам (в межах соціальних нормативів) – 26 тисяч гривень щомісячно», – поінформували також у міськраді.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу