Робоча група напрацювала три пропозиції щодо внормування проблеми перевезень у Львові

19:22 30 березня 2015 р.


Фото: portal.lviv.ua

Як повідомили в понеділок «Щоденному Львову» в прес-службі міськради, на розгляд виконкому ЛМР запропоновано початок проведення процедури коригування тарифів на пасажирські перевезення.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 30 березня, «Щоденному Львову»:

«23 березня за дорученням міського голови було створено робочу групу з опрацювання пропозицій щодо питання перевезень у Львові, а також надання пропозицій щодо рішення виконкому №115 від 10.03.2015 р. Відтак, було проведено засідання, під час якого запропоновані зміни узагальнено у три пропозиції, серед яких – розгляд питання про організацію та проведення громадських слухань щодо коригування тарифів на пасажирські перевезення. Про це сьогодні під час засідання виконавчого комітету ЛМР повідомив Віктор Пушкарьов, в.о. першого заступника міського голови Львова.

Також серед узагальнених пропозицій – подати на розгляд виконавчого комітету пропозиції щодо початку проведення процедури коригування тарифів, а також подати на розгляд виконавчого комітету пропозиції щодо скасування рішення виконкому №115 від 10.03.2015. За словами Віктора Пушкарьова, у письмовій формі було долучено пропозиції з кількома альтернативними способами вирішення цього питання. 

«Зокрема, була пропозиція залишити 20% транспортних засобів муніципального призначення для перевезення пільговиків», – зазначив Віктор Пушкарьов.

Як додав Микола Шкурган, директор ТзОВ «Міра і К», під час проведення засідання робочої групи було досягнуто компромісу між перевізниками та громадськими організаціями і напрацьовано альтернативний варіант. Однак, за його словами, були й такі громадські організації, які з досягнутим рішенням не погодились. Микола Шкурган відзначив також:

«Та чи можемо ми на сьогодні ризикувати і ставити під загрозу – бути чи не бути громадському транспорту – заради того, щоб деякі ГО робили свої популістичні заяви та піарились? Я думаю, що ми не маємо права на це. У кожному транспортному підприємстві працюють люди, які також повинні утримувати свої сім’ї. Тож потрібно підійти виважено до розгляду цього питання».

Як інформував «Щоденний Львів», в прес-службі міськради повідомили сьогодні, 30 березня, що під час засідання виконкому ЛМР прийнято рішення про проведення у четвер, великих громадських слухань щодо коригування тарифу на проїзд у міському автобусному транспорті.

dailylviv.com

До теми

19:04 5 березня 2021 р.

Розгортання двох тимчасових госпіталів: у Львові прийняли низку рішень для стримання стрімкого поширення Covid

У мерії відбулось засідання міського штабу з протидії коронавірусу, на якому прийняли ряд рішень щодо унеможливлення стрімкого поширення коронавірусу.

Рубрика: Ситуації

17:12 5 березня 2021 р.

Грядівська сільрада перед виборами роздала землі на десятки млн грн. Правоохоронці розслідують кому

Правоохоронці розслідують те, як і кому роздавали землю на території Грядівської сільради в минулі роки. Упродовж 2020 року Грядівська сільська рада роздала 62 гектари землі.

Рубрика: Ситуації

12:44 5 березня 2021 р.

Після випадку з контрабандою в українському посольстві змінять правила використання дипломатичного транспорту

Співробітників посольства України в Польщі, яких спіймали на контрабанді, вже звільнили. На сьогодні готуються певні зміни до правил використання дипломатичного транспорту.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу