Різдвяні ярмарки у Німеччині під загрозою терактів

11:09 30 листопада 2023 р.

Фото до новини

У Німеччині безпрецедентно посилили охорону різдвяних ярмарків через загрозу терактів.

Про це інформує Bild, пише DailyLviv.com.

Різдвяні ярмарки відкриваються по всій Німеччині, при цьому Федеральне відомство захисту конституції повідомляє, що ризик нападів на них «сильно зріс». Крім того, правоохоронці прозвітували про затримання двох підлітків, які, як стверджується, готували напад 1 грудня.

«У зв'язку із подіями на Близькому Сході на різдвяних ярмарках у Німеччині виникла терористична загроза. Через своє християнське походження ці свята стають мішенню для нападів ісламістських терористів», — сказав у розмові з BILD голова профспілки німецьких поліціянтів Райнер Вендт.

Читайте також: Різдво 2023 у Львові. Головні події (відео)

У деяких містах — наприклад, таких, як Франкфурт чи Штутгарт — уже вжито безпрецедентні заходи безпеки. Так, у Франкфурті встановили спеціальні металеві огорожі, а на вулиці вийшло більше поліціянтів, ніж будь-коли раніше.

У Штутгарті навколо ринкової площі, де проходить різдвяний ярмарок, також встановили стовпи, які через велику вагу можна переміщати лише за допомогою навантажувача. Виробник стверджує, що вони можуть зупинити будь-який автомобіль.

Ярмарок у Берліні на площі Брайтшайдплац охороняє особливо ретельно. 2016 року терорист врізався тут у натовп на автомобілі. Тоді 12 людей загинули, 67 отримали поранення.

«Я був тут того дня, коли стався напад. Буквально за десять хвилин до нього. Через рік мені стало важко тут бувати, але сьогодні у мене немає ніякого занепокоєння. Все захищене», — каже Флоріан Хельвег, один із відвідувачів ярмарку.

Як писав DailyLviv.com, напередодні Дня святого Миколая у центрі Львова засвітять головну ялинку міста. Цьогоріч вона буде меншою, ніж зазвичай, але все одно буде сяяти для львів’ян і гостей міста.

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів