РФ замінила ППО на Далекому Сході макетами
13:29 9 травня 2025 р.
Росіяни замінили макетами частину пускових установок С-400 та С-300, які передислокували з Далекого Сходу до аеродромів Енгельс, Саваслейка і Московської області.
Про це повідомив керівник Центру протидії дезінформації при Раді національної безпеки і оборони Андрій Коваленко, пише DailyLviv.com.
За його словами, "японські ОСІНтери виявили, що Росія замінила частину пускових установок ППО С-400 та С-300 на Далекому Сході макетами".
За наявною інформацією, Росія дійсно перетягнула частину ППО з Далекого Сходу ближче до європейської частини Росії, зокрема до порту Усть-Луга, аеродромів Енгельс, Саваслейка і Московської області.
Читайте також: У РФ уражений аеродром «Шайковка» та авіабаза «Кубінка»
За даними Коваленка, раніше на Далекому Сході Росія тримала приблизно 24 пускові установки С-400 та 12 С-300. Зараз їх кількість там скоротилася.
"У Росії є втрати ППО внаслідок ударів, через що вони тягнуть їх з Далекого Сходу і намагаються це замаскувати макетами", - підкреслив керівник ЦПД.
Читайте також: Українські дрони масовано атакували рф. Закрили багато аеропортів
Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook