РФ може захопити населені пункти поблизу Авдіївки, якщо подолають складний ландшафт - ISW

09:00 28 лютого 2024 р.

Фото до новини

Російська армія намагається скористатися тактичними перевагами, отриманими після захоплення Авдіївки, та зберігає відносно високий темп наступальних операцій, щоб просунутися якомога далі у районі міста до того, як українські війська встановлять згуртованіші та складніші для проходження оборонні лінії в цьому районі.

Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW), пише DailyLviv.com.

Експерти зазначили, що російська армія тимчасово знизила темп своїх операцій під час зачистки Авдіївки після її захоплення 17 лютого, однак відтоді поновила відносно високі темпи наступів на захід та на північний захід від міста.

Наразі війська РФ зосередили удари на захід від Авдіївки у напрямку Бердичів, Орлівки та Тоненького, де українські військові створили негайні оборонні позиції для прикриття свого відходу з Авдіївки та відбиття наступних російських наступальних операцій, йдеться у зведенні.

Читайте також: Незрозуміло як українцям вдається збивати стільки літаків - Forbes

На думку аналітиків, російські війська, ймовірно, продовжують спроби просунутися вперед, щоб позбавити українських бійців перепочинку, який дозволив би Україні створити більш згуртовану і важкопрохідну лінію оборони поблизу Авдіївки.

Російські війська можуть захопити населені пункти на захід та північний захід від Авдіївки протягом найближчих тижнів, але ландшафт місцевості та водні об’єкти на захід від міста, особливо водойма між Бердичами та Семенівкою-Орлівкою, ймовірно, сповільнять і без того повільний темп просування росіян у цьому районі, зазначили в ISW.

Читайте також: Найпохмуріша ситуація на фронті за 10 років війни - експерт

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів