Резервісти львівських десантників проходять навчальні збори

12:00 30 вересня 2019 р.


Фото: facebook.com/80brigade

На Житомирщині тривають навчальні збори з особовим складом оперативного резерву першої черги 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України.

Про це повідомили у 80-й окремій десантно-штурмовій бригаді ДШВ ЗСУ, де також опублікували фоторепортаж і розповіли: «Під час занять, військовослужбовці відпрацювали тактику дій десантно-штурмових підрозділів в різних видах бою. Військовозобов'язані практично виконали вправи пересування на полі бою з технікою, дії особового складу в наступі та зачистку окопів».

Командир підрозділу зазначив: «Метою занять з тактичної підготовки є вироблення в кожного воїна й у підрозділу в цілому практичних навичок, умінь і якостей, необхідних для успішного ведення сучасного бою».

dailylviv.com

До теми

10:18 18 серпня 2022 р.

Сьогодні Львів попрощається з Героями Іваном Тимцівим та Олегом Станьком

18 серпня Львів попрощається з Героями Іваном Тимцівим та Олегом Станьком, які загинули у боротьбі з російськими загарбниками. Чин похорону розпочнеться об 11.00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла. Мерія закликає долучитись до церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Рубрика: Ситуації

00:19 18 серпня 2022 р.

Російська ракета влучила у гуртожиток Харкова, де жили люди з вадами слуху

Російські окупанти пізно ввечері 17 серпня ракетою влучили у гуртожиток в Харківському районі Салтівка. У цьому будинку мешкали люди з вадами слуху, а тому частина потерпілих не моглf почути сигнал повітряної тривоги.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу