Резервісти львівських десантників проходять навчальні збори

12:00 30 вересня 2019 р.

  • 0


Фото: facebook.com/80brigade

На Житомирщині тривають навчальні збори з особовим складом оперативного резерву першої черги 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України.

Про це повідомили у 80-й окремій десантно-штурмовій бригаді ДШВ ЗСУ, де також опублікували фоторепортаж і розповіли: «Під час занять, військовослужбовці відпрацювали тактику дій десантно-штурмових підрозділів в різних видах бою. Військовозобов'язані практично виконали вправи пересування на полі бою з технікою, дії особового складу в наступі та зачистку окопів».

Командир підрозділу зазначив: «Метою занять з тактичної підготовки є вироблення в кожного воїна й у підрозділу в цілому практичних навичок, умінь і якостей, необхідних для успішного ведення сучасного бою».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:17 4 квітня 2020 р.

З 6 квітня у Львові буде легше їздити автомобілем, ніж ходити пішки

Роз’яснення щодо нових обмежувальних заходів на період карантину, запроваджених Кабінетом Міністрів з 6 квітня 2020 року, яке Урядовий портал розіслав у медіа. Публікуємо роз'яснення без змін, але з виправленням мовних помилок, зроблених в оригіналі тексту.

Рубрика: Ситуації

15:37 4 квітня 2020 р.

Помер ексректор Львівського національного університету ім.І.Франка

На 74-му році життя відійшов у вічність український фізик, політик і громадський діяч, колишній міністр освіти України та ректор Львівського національного університету імені Івана Франка Іван Вакарчук.

Рубрика: Ситуації