Ресторатори Львова погрожують безстроковою акцією протесту проти карантину

19:07 3 липня 2020 р.

Фото до новини

Сьогодні, 3 липня, голова Львівської ОДА Максим Козицький звернувся із листом до міської влади з вимогою скликати позачергове засідання Львівської міської комісії ТЕБ і НС та заборонити у Львові діяльність закладів громадського харчування, фітнес-центрів і спортзалів.

Про це ресторатори та їхні підприємці-партнери написали у Фейсбуці: "Нагадаємо, у Львові лише тиждень тому, 24 червня, дозволити вперше, після запровадження карантину, розпочати роботу ресторанів та фітнес-центрів. При цьому влада поставила жорсткі обмеження у 10 відвідувачів, а також цілий перелік санітарних вимог з дотримання карантинних заходів безпеки. Тобто усі представники малого і середнього бізнесу, які відкрились лише тиждень тому, вимушені були рішенням влади додатково потратити на тести для перевірки свого персоналу на COVID-19 та підготовки закладів до роботи в умовах карантину близько 25-50 тис грн. А тепер підприємцям знову кажуть «закривайтеся» – це як? А хто відшкодує збитки!?

Зважаючи на такі необдумані рішення, громадський рух «За збереження малого і середнього бізнесу» вимагає від місцевої та центральної влади:

1) Ми категорично проти закриття ресторанів, спортивних закладів та будь-якого малого і середнього бізнесу. Чому великий бізнес працює весь час, протягом карантину? На великі торгові центри, супермаркети не розповсюджується коронавірус? Чому така не справедливість – хіба у ресторані, де перебуває, за різними столиками, не більше 10 осіб - більший шанс заразитись, ніж у «Епіцентрі», чи у громадському транспорті, де люди, фактично, не дотримуються соціальної дистанції!?

2) Вимагаємо від держави компенсації. Звертаємось до усіх представників малого і середнього бізнесу, до усіх підприємців – кожен, підрахуйте свої збитки завданні рішеннями місцевої та центральної влади про закриття та обмеження роботи Вашого бізнесу. Ми готові надати безкоштовно юристів-консультантів. Разом подамо звернення до влади з вимогою компенсувати збитки за державний рахунок.

3) Надайте повну та об’єктивну статистику по захворюваності та смертності від коронавірусу, а також порівняльну статистику з іншими захворюваннями та смертями. Чому при середньому прирості захворюваності по Львівщині у 200 осіб на день було послаблено карантин і відкрито ресторани та фітнес-центри, а при прирості у 100 осіб на день, Ви знову хочете закрити малий і середній бізнес!? На разі, Ми піддаємо сумніву дані, якими Ви керуєтеся при прийнятті рішень щодо протидії COVID – 19.

4) У разі прийняття рішення по забороні роботи ресторанів та спортзалів будемо проводити безстрокову акцію протесту. Право на працю Ви позбавите, тому залишиться лише право на мітинг - «Ми не дозволимо геноциду львів`ян!»

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

 

новобудови Львів