Ремонтники перекриють цього року у Львові Личаківську й Замарстинівську

11:00 6 березня 2017 р.

  • 0

Міський голова Львова Андрій Садовий розповів про те, які транспортні магістрали планують відремонтувати цього року.

Міський голова Львова Андрій Садовий повідомив сьогодні, 6 березня,: «Вулицю Мечникова мусимо завершити роботу до кінця. Також треба приєднати колектор на вулицях Мечникова й Личаківській. Будуть певні незручності, але коли ми будемо робити ремонт трамвайної колії, будемо запускати окремий рух автобуса, тому з вулиці Пасічної буде нормальний доїзд. 

Андрій Садовий також анонсував: «Цього року хочемо ремонтувати площу Івана Франка. Також великий об'єм робіт потрібно зробити на вулиці Замарстинівській – на її ділянці від Гайдамацької до Липинського. Ми спрямували кошти з місцевого бюджету, правда, не всі. Багато коштів піде на районні адміністрації, невеликі вулички, хідники».

Про це повідомили сьогодні, 6 березня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

21:34 27 березня 2020 р.

В Україну з Польщі проходять пішки

Аби прискорити оформлення громадян України на в’їзд в Україну на кордоні з Польщею та розвантажити цей напрямок, прикордонники прийняли безпрецедентне рішення – відкрити піший напрямок руху поряд з пунктом пропуску «Краківець».

Рубрика: Ситуації

19:08 27 березня 2020 р.

Держприкордонслужба повідомила про ситуацію з чергами на кордоні

Сьогодні у пунктах пропуску на кордоні з Польщею значно зросла кількість громадян України, які прибули без власного транспорту. У зв’язку з цим, а також через додаткові контрольно-профілактичні заходи спостерігається накопичення людей у пунктах пропуску суміжних країн.

Рубрика: Ситуації