Ремонтно-відновлювальний полк зі Львівщини полагодив більше 30-ти бойових машин за три місяці

17:32 28 вересня 2015 р.


Фото: прес-служба міністерства оборони України

З початку російської агресії золочівчани вирушили на схід, де виконували завдання за призначенням в межах антитерористичної операції.

«Лише рік минув з часу створення у місті Золочів, що на Львівщині, ремонтно-відновлювального полку. За цей час особовим складом проведено кропітку роботу задля створення потужної матеріально-технічної бази: майже повністю укомплектовано усім необхідним реманентом майстерні, створено активний кістяк спеціалістів, які не один рік віддали ремонтній справі, постійно ведеться робота із відбору на військову службу за контрактом необхідних спеціалістів», – повідомили сьогодні, 28 вересня, в прес-службі міністерства оборони України, де також розповіли:

«З початку російської агресії золочівчани вирушили на схід, де виконували завдання за призначенням в межах антитерористичної операції. Часто-густо їм доводилося працювати під ворожим вогнем, в складі ремонтно-евакуаційних груп латати бойову техніку підручними засобами на лінії протистояння.

По завершенню активних бойових дій військовим ремонтникам роботи лише додалося, адже частини Збройних Сил України потребують доукомплектування бронетанковою технікою. Виконуючи відповідальне завдання, золочівчани взяли участь у своєрідному експерименті – спільно із фахівцями ДП «Львівський бронетанковий завод» розпочали відновлення бойових машин на виробничих потужностях заводу.

Військовим ремонтникам дісталися найскладніша робота – з танків-донорів складати повносправні бойові одиниці. Командир ремонтно-відновлювального батальйону бронетанкової техніки полку полковник Микола Кухтін розповів: «Бойові машини протягом довгих років зберігалися на відкритих стоянках, тому заміні підлягали гумо-технічні вироби, майже все електрообладнання, двигуни, гармати. А ще зясувалося, що певна частина підрозділу, що складалася із мобілізованих військовослужбовців, слабко розбирається в нашій професії. Проте, за перші кілька тижнів перебування на заводі, ці військові суттєво підтягнули свої знання. А деякі настільки, що після демобілізації пішли працювати на завод».

«За неповних три місяці зусиллями спільних бригад було поставлено до строю більше тридцяти бойових машин, – зазначив командир частини полковник Юрій Примаченко. –Їхня майстерність та відповідальне ставлення до роботи дозволили повернути сталевих велетнів із забуття у стрій».

Про це повідомили сьогодні, 28 вересня, в прес-службі міністерства оборони України.

dailylviv.com

До теми

21:22 21 жовтня 2021 р.

У Львові внаслідок сильного вітру в будинку обвалилася стіна

У будинку на вул. О. Степанівни, 32 стався обвал бокової стіни горища. Як повідомили у Залізничній РА, ніхто з мешканців чи перехожих не постраждав. Будинок вже обстежили і готують звернення на міську комісію ТЕБ і НС для виділення коштів на ліквідацію аварійної ситуації.

Рубрика: Ситуації

17:50 21 жовтня 2021 р.

Львів готовий до зими: дороги посипатимуть сіллю, пішохідну зону - реагентами,- мерія

Цього року для прибирання доріг від снігу буде залучено 137 одиниць комунальної техніки, а також укладено угоди для додаткового залучення ще 107 одиниць приватної техніки. Снігоприбиральна техніка готова до роботи, протиожеледні матеріали закуплені.

Рубрика: Ситуації

19:56 20 жовтня 2021 р.

Відзавтра вступають в дію нові правила міжобласних пасажирських перевезень

З 21 жовтня міжрегіональні перевезення громадським транспортом будуть можливі лише для пасажирів із документом про щеплення або чинним негативним тестом на COVID-19.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу