Ремонтні роботи у Львові повинні завершитися до дня святого Миколая, – ЛМР

16:40 28 листопада 2016 р.

У міськраді запевнили: «Ремонтні роботи повинні завершитись до дня святого Миколая, якщо цьому сприятимуть погодні умови».

У прес-службі міськради повідомили сьогодні, 28 листопада, що цього року у Львові відремонтували більше 130 тисяч квадратних метрів тротуарів, однак на деяких об’єктах роботи ще завершують. У повідомленні ЛМР також зазначається: «Ремонт вулиці Газової ще не закінчений, але вже йдуть завершальні роботи. За сприяння погодних умов, найближчим часом ремонт на вулиці має бути завершений».

У прес-службі міськради також поінформували, що зараз проводяться ремонтні роботи тротуару від вулиці Городоцької до Кульпарківської й ремонтується тротуар і освітлення вулиці Широкої, 88-100 та дворика Ярослава Мудрого. У міськраді запевнили: «Ремонтні роботи повинні завершитись до дня святого Миколая, якщо цьому сприятимуть погодні умови».

У повідомленні ЛМР також зазначається: «Здійснюються ремонтні роботи вулиці Трускавецької. Наразі продовжуються ремонтні роботи вулиці Рахівської, які планують завершити до кінця тижня. До кінця року планують завершити ремонтну роботу вулиць Миргородської, Горіхової, Пасічної, Дріжджової і Центнерівки. Наразі проводяться ремонтні роботи вулиці Млинової, Загули й Ланової, які повинні завершитися до кінця поточного року».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини