Капітальний ремонт вулиці Замарстинівської у Львові не призупинятимуть

16:45 19 грудня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У «Львівавтодорі» розповіли про роботи з капітального ремонту вулиці Замарстинівської

У «Львівавтодорі» повідомили в середу, 19 грудня: «Масштабні роботи з капітального ремонту вулиці Замарстинівської на ділянці від вулиці Липинського до вулиці Східної, продовжуються. Оскільки роботи тривають на глибині, то навіть у зимовий період роботи на об’єкті планують не призупиняти».

Прес-секретар «Львівавтодору» Олексій Хміль уточнив: «Уже завершилися роботи зі заміни водопроводу. Прокладено 267 метрів труби діаметром 160 міліметрів до вулиці Східної. Змонтовано чотири залізобетонні колодязі. Після укріплення ґрунту цементним розчином на ділянці 102 метрів розпочалися роботи із заміни каналізаційного колектора. Вжеирито 105 метрів котловану і, станом на 19 грудня, змонтовано 89 метрів каналізаційної труби діаметром 1600 міліметрів. Збудовано п’ять нових каналізаційних камер для підключення новозбудованого колектора до існуючого».

Олексій Хміль розповів також: «На ділянці від будинку №112 на вулиці Замарстинівській до вулиці Городницької влаштовано піщано-щебеневу основу й бетонну підготовку під дорожнє покриття площею з50 квадратних метрів та влаштовано піщано-щебеневу та асфальто-бетонну основу під плити трамвайних колій площею 312 квадратних метрів. Уже змонтовано 11 плит трамвайних колій типу «ПКП», загальною довжиною 38,5 квадратних метрів. Також влаштовано дренаж дороги на ділянці 60 метрів і два дощоприймальні колодязі. Розпочалася зрізка старих дерев, які знаходяться в зоні будівництва і підлягають видаленню».

Про це повідомили в середу, 19 грудня, в прес-службі Львівської міськради

dailylviv.com

До теми

18:40 26 жовтня 2021 р.

У Львові закрили 11 магазинів та ресторанів через недотримання карантину. Назви і адреси

Моніторингові групи продовжують перевіряти заклади харчування, магазини, транспорт та інші суб’єкти на дотримання карантинних обмежень. За підсумками перевірок, прийнято рішення відзавтра призупинити роботу 11 закладів до усунення порушень.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу