Ремонт вулиці Шевченка у Львові може не розпочатися

16:00 6 серпня 2018 р.


Фото: zik.ua

Ремонт вулиці Шевченка можуть розпочати цьогоріч за умови, що буде знайдено компанію, готову працювати без авансового платежу.

Про це, як повідомили в понеділок, 6 серпня, в прес-службі Львівської міськради, розповів на брифінгу міський голова Львова Андрій Садовий. Дослівно ж він зазначив: «Щодо вулиць Ковча й Головатого фіналізуємо рішення цього тижня. Інформацію дамо. Щодо вулиці Шевченка ми ще у фінальній частині акумуляції коштів. Якщо ми вийдемо на формулу, коли зможемо розпочати роботи без авансування, тоді може так. але ще ведемо перемовини, чи є компанії, які б на це погодились.

Андрій Садовий також повідомив: «Інший варіант – це кошти Європейського банку, а це складніше. Якщо знайдемо компанії, які будуть готові працювати без авансу, тоді роботи можна починати цього року».

Міський голова також доповнив: «Вулиця Шевченка у дуже складному стані. Але сьогодні вулиця Пасічна після того, коли вона взяла на себе велике навантаження через закриття Личаківської, треба буде там також зробити порядок. Треба буде поправити вулицю Зелену. Дороги треба ремонтувати щодня, бо будь-яка дорога має термін експлуатації».

dailylviv.com

До теми

11:43 6 травня 2021 р.

Змінився графік руху чотирьох приміських поїздів зі Львова та Івано-Франківська, - Львівська залізниця

У зв’язку з технологічною потребою зазнає змін розклад руху приміських поїздів, що курсують у сполученнях Львів – Ходорів, Івано-Франківськ – Ходорів, Івано-Франківськ – Коломия та Стоянів – Ківерці.

Рубрика: Ситуації

10:23 6 травня 2021 р.

Єгипет у травні закриває пляжі на тиждень

Уряд Єгипту прийняв рішення на два тижні закрити торгові центри, ресторани і магазини. Крім цього з 12 по 16 травня будуть закриті пляжі і парки.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу