Ремонт львівських вулиць Гайдамацької, Промислової й Хмельницького обіцяють завершити восени (відео) | Новини Львова

Ремонт львівських вулиць Гайдамацької, Промислової й Хмельницького обіцяють завершити восени (відео)

19:22 30 червня 2015 р.

  • 0


Фото: прес-служба Львівської міськради

Міський голова Львова. Андрій Садовий запевнив: «В принципі, на кінець вересня маємо вийти вже на фінал усіх робіт».

Сьогодні, 30 червня, на ремонт закрили останню частину вулиці Гайдамацької – на її ділянці від вулиці Лобачевського до вулиці Замарстинівської та перехрестя вулиць Гайдамацької й Замарстинівської. Міський голова Львова Андрій Садовий зазначив із цього приводу:

«Фактично, ще декілька вулиць цього року будуть проїзними. Це та частина, яка є в роботі, – вулиці Гайдамацька, Промислова, Хмельницького. Ми, фактично, основний об’єм робіт по шостому маршруті маємо цього року закінчити.

Наступного року ще частину робіт будемо робити по маршруту №2, що стосується вулиці Личаківської. Вже видно «квітку». Ми стоїмо сьогодні тут на частині основи, бетонне покриття, зверху будуть класти трамвайні колії, будуть брукувати, робити хідники.

В принципі, на кінець вересня маємо вийти вже на фінал усіх робіт по цій частині. Роботи складні, бо по проекту, наприклад, колектор мав бути на глибині трьох метрів, а виявилось, що він на глибині шести метрів.

Дуже багато технічних складностей. Але завдяки тому, що працює команда фахівців, оперативно приймаються правильні технічні рішення, роботи не зупиняються, роботи тривають».

Про це повідомили сьогодні, 30 червня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради, де також нагадали:

«У зв’язку з ремонтом, для проїзду закриті вулиця Промислова – на її ділянці від вулиці Волинської до вулиці Хмельницького, а також вулиця Хмельницького – на її ділянці від площі Криничної до вулиці Гайдамацької, й вулиця Гайдамацька – на її ділянці від вулиці Лобачевського до вулиці Замарстинівської та перехрестя вулиць Гайдамацької й Замарстинівської. 

Протяжність всіх зазначених доріг складає близько 1,5 км. Виконується  весь комплекс робіт: заміна інженерних мереж, трамвайних колій, дорожнього покриття, тротуарів, зовнішнього освітлення тощо.

Як розповів директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза, на в вулиці Промисловій роботи завершили. На перехресті вулиці Промислової й Хмельницького тривають роботи по колектору, завершують влаштування дорожнього одягу.

На вулиці Хмельницького закінчують роботи по колектору, влаштовують колодязі та будинкові випуски. На вулиці Гайдамацькій ремонтні роботи тільки розпочинають.

Вулиці ремонтують в рамках співпраці з ЄБРР щодо відновлення дорожньої інфраструктури вздовж трамвайних маршрутів №2 та №6. У зв’язку з ремонтними роботами, внесено зміни у рух міських автобусів №9 та №20.

Автобуси цих маршрутів оминають закриту ділянку дороги проспектом Чорновола та вулицею Липинського. Трамваї №6 курсують за зміненим маршрутом вулицями Чернівецькою – Городоцькою – Хмельницького – Замарстинівською – Торф’яною».

Як інформував «ЩЛ», міський голова Львова обіцяє завершити ремонт вулиць Промислової й Хмельницького до кінця літа.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:24 3 серпня 2020 р.

На Львівщині контролери ловлять нелегальних перевізників

Управління транспорту та зв’язку облдержадміністрації спільно з управлінням Укртрансбезпеки у Львівській області та управлінням патрульної поліції у Львівській області провели ряд заходів державного контролю щодо припинення нелегальних перевезень.

Рубрика: Ситуації

14:41 3 серпня 2020 р.

Укрзалізниця припинила продаж квитків у червоні зони

Продаж квитків на поїзди далекого сполучення до станцій Луцьк та Тернопіль і зворотно було закрито відповідно до рішення регіональних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Протокол рішення Укрзалізниця отримала 31 липня о 19:10.

Рубрика: Ситуації

Останні новини

Усі проблеми будівництва у Львові спричинені корупцією, - депутат

Незаконні будови у Львові будуть переходити у власність міста, якщо зламаємо нинішню владну систему, - архітектор

У Львові через замінування трьох судів евакуювали 200 людей

На Львівщині контролери ловлять нелегальних перевізників

Призупинили потяги з Тернополя до Красного і Ходорова

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Суспільно-політичні настрої мешканців Львова (липень 2020)

Рубрика: Політика

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу