Ремонт доріг і тротуарів триває в усіх районах Львова

17:45 18 липня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У міському бюджеті передбачено на поточний і капітальний ремонт доріг та тротуарів більше 284 мільйонів гривень.

Про це повідомили в середу, 18 липня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Районні адміністрації Львова проводять поточний і капітальний ремонт магістральних і внутрішньо квартальних доріг та тротуарів. Загалом на поточний ремонт доріг з міського бюджету спрямовано 45,5 мільйонів гривень, на капітальний ремонт – 239 мільйонів гривень».

«На поточний ремонт доріг у Залізничному районі передбачено вісім мільйонів гривень. Зокрема, проведено поточний ремонт таких магістральних вулиць, як  Городоцька, Широка, Сяйво, Виговського, Повітряна, Левандівка та інші. На капітальний ремонт доріг і тротуарів передбачено 42 мільйонів гривень. Вже виконано роботи на вулицях Комарова, 24 та Слюсарній. На стадії завершення ремонт на вулицях Роксоляни, 34 та Ботанічній. На 70% виконані роботи на вулиці Городоцькій, 56», – поінформували також у міськраді.

«Уклали договори і будуть розпочинати роботи на вулицях Любінській, 89-91 та Сірка, 16. Розпочинатимуть ремонт проїзду від вулиці Виговського до вулиці Караджича. Також оголошено тендер на ремонт тротуарів на вулиці Виговського (від вулиці Городоцької до вулиці Любінської) та ремонт тротуарів на вулиці Братів Міхновських», – розповіли також у міськраді.

«На поточний ремонт доріг у Сихівському районі передбачено 10 мільйонів 135 тисячі гривень. Вже використано дев’ять мільйонів гривень. Зокрема, проведено поточний ремонт магістральних вулиць – проспекту Червоної Калини, вулиць Луганської, Хуторівка, Зеленої, Пасічної, Чмоли, Козельницької, Вернадського, Трильовського, Кавалердзе, Скрипника, Драгана й Липова Алея. Зараз у роботі – вулиці Мишуги й Стрийська, 63-71. Повністю зробили вулиці Демнянську. Вартість робіт становила більше одного мільйонів гривень», – поінформували також у міськраді.

«Цього року у Сихівському районі багато робіт проводиться щодо капітального ремонту тротуарів. На капітальний ремонт тротуарів і капітальний ремонт вулиці Тернопільська передбачено 22 мільйонів гривень. Зокрема, цього тижня має відбутися тендер на визначення підрядника для проведення капітального ремонту вулиці Тернопільської», – розповіли також у міськраді.

«Також у Сихівському районі буде облаштовано два громадські простори – бульвари на вулицях Зубрівській і Довженка та на вулиці Гашека», – поінформували також у міськраді.

«Загалом на цей рік Сихівська адміністрація має в планах відремонтувати 64 об’єкти (поточний і капремонт доріг, капремонт тротуарів та громадські простори). На ці роботи мають більше 54 мільйонів гривень», – розповіли також у міськраді.

«На поточний ремонт доріг у Личаківському районі передбачено дев’яьб мільйонів гривень. Вже використано більше семи мільйонів гривень. Також більше 40 мільйонів гривень передбачено на капітальний ремонт доріг. З них вже використано вісім мільйонів гривень. Зокрема проведено капітальний ремонт доріг на вулицях Падури, Черника, Сушкевича, Тракт Глинянський, 165, Зеленій, 113. Проведено капремонт тротуарів на вулиці Карпатська», – поінформували також у міськраді.

Більше подробиць – на сайті ЛМР.

dailylviv.com

До теми

10:48 14 червня 2021 р.

Веломарафон Львівська Сотка 2021: оголосили переможців

Традиційний веломарафон «Львівська Сотка» відбувся 12 червня. Цьогоріч він зібрав понад тисячу учасників від 12 до 80 років. Дистанцію у 100 кілометрів велосипедисти долали від Сокільників до Брюховичів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу