Рекордсмен світу проведе у Львові майстер-класи

13:48 1 жовтня 2019 р.

  • 1


Фото: times.kharkiv.ua

3 жовтня о 12.00 у відділі прикордонної служби Львівського прикордонного загону в аеропорту «Львів» врозпочнеться зустріч з Артемієм Суріним – мандрівником, бренд-амбасадором України, який вперше в історії України здійснив навколосвітню подорож по всіх контенентах без перельотів, встановивши чотири національні й два світові рекорди.

Про це повідомили у вівторок, 1 жовтня, в Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України, де також розповіли: «Артемій Сурін проведе для прикордонників майстер-класи з комунікації, використовуючи досвід 130 країн, які він відвідав».

dailylviv.com

Коментарі(1)

Фантом

14:51 01 жовтня 2019 р.

Відповісти

Коли теща дуже зла - зять походить на козла ... Чи це не той випадок ? Пуститися берега і вештатись по світу із безглуздим ризиком для життя абсолютно намарно як от у лівійській Сахарі - в той час як шостий рік продовжується війна на Донбасі ... Це виглядає ненормально та неприродно ... Кому потрібні такі "національні і світові рекорди" окрім самого рекордсмена для піара ? На думку Пабло Пікассо - сенс життя людини полягає в пошуку власного дару який людина має віднайти в собі та дарувати людям ... Пан Пікассо це був художник-скульптор-графік-кераміст-дизайнер і театральний художник, Як людина творча пан Пабло розуміли сенс життя як особливий дар і здатність до творчості ... Але не всі люди є творчими людьми щоби бачити сенс життя у творчості ... Без претензії на Істину додамо до визначення пана Пікассо - що сенс життя людини полягає в пошуку власного призначення в цьому житті і в прагненні його втілити в життя ... Пан мандрівник як людина забезпечена і здібна має час і можливості для пошуку його особистого призначення у житті але схоже що шукати йому ще дуже довго самого себе ...

До теми

20:20 1 квітня 2020 р.

Без маски у Львові вхід всюди заборонено

Міський голова Львова сьогодні мав онлайн-зустріч з керівниками великих торгових мереж, де обговорювали нагальність втілення змін до правил відвідування торгових закладів.

Рубрика: Ситуації

20:12 1 квітня 2020 р.

Десять заповідей влади для мешканців Львова на час карантину

Сьогодні, 1 квітня, у Львові відбулось засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС, на якому прийнято рішення дозволити діяльність оптикам, магазинам з продажу медичних виробів, сервісним центрам з ремонту комп’ютерів, сервісним центрам мобільних операторів, що надають послуги мобільного зв’язку, майстерням з ремонту велосипедів, пунктам прокату велосипедів.

Рубрика: Ситуації

15:26 1 квітня 2020 р.

У Львові будуть перевіряти посвідчення особи

Сьогодні міська комісія з питань ТЕБ і НС прийняла рішення, відповідно до якого усім мешканцям рекомендовано виходити із дому з документами, які засвідчують особу.

Рубрика: Ситуації