Реконструкцію вулиці Замарстинівської у Львові завершать до кінця листопада, – ЛМР

11:15 1 листопада 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий запевнив, що реконструкція відбувається швидкими темпами.

Про це повідомили в п’ятницю, 1 листопада, у Львівській міськраді. Заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий розповів також, що ділянки вулиці Замарстинівської від вулиці Липинського до вулиці Торфяної й  від вулиці Липинського до будинку №51 на вулиці Замарстинівській повинні завершити кінця листопада.
«Колектор практично завершили. Лишилося 32 метрів на перехресті вулиць Замарстинівської й Хімічної. І це єдине місце, яке трохи затримує. Біля будинку №51 на вулиці Замарстинівській та будинку №2 на вулиці Хімічній зволоженні ґрунти під будинками не дозволяють провести заміну колектора, тому підготовлені заходи укріплення будинків, після чого роботи продовжаться», – поінформував також Андрій Білий.

dailylviv.com

До теми

23:18 27 червня 2022 р.

40 людей зникли безвісти внаслідок пожежі у ТЦ Кременчука,- Офіс Генпрокурора

27 червня 2022 року збройні сили РФ здійснили ракетний обстріл м. Кременчук Полтавської області, внаслідок якого повністю зруйновано цивільний об’єкт - торговий центр.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу