Реконструкція площі Митної у Львові триватиме впродовж двох років (відео)

14:24 9 липня 2015 р.


Фото: lv.20minut.ua

Попередня вартість ремонтних робіт – шість мільйонів гривень.

У Львові реконструюють площу Митну та відреставрують музей Пінзеля. 1 липня на площі розпочалися будівельні роботи – тут упродовж місяця «Львівводоканал» прокладатиме нові водопровідні мережі. Також розпочались підготовчі роботи з заміни даху музею Пінзеля.

Директор ЛМКП «Львівводоканал»  Валентин Вольський розповів: «Ми плануємо прокласти 250 погонних метрів водопроводів різних діаметрів та провести санацію діючого колектора. Роботи триватимуть упродовж липня. Вартість робіт – близько 1 млн. грн. Третину коштів заплатить підприємство, решту – місто». 

Загалом реконструкція площі Митної триватиме два роки. Реконструкція передбачає пониження площі, заміну верхнього покриття, заміну усіх комунікацій, оновлення фонтану, влаштування вуличних меблів та висадку нових зелених насаджень. 

Замовником робіт з реконструкції площі та ремонту даху виступає управління охорони історичного середовища ЛМР.  Про те, як зміниться площа, розповіла начальник управління охорони історичного середовища ЛМР Лілія Онищенко:

«Площа характерна тим, що вона є транзитна, але немає місця, де можна відпочити. Вона повинна мати таке місце. Цю площу формують дуже важливі об’єкти, передусім костел Кларисок, а він ніби загубився тут, його не видно.

Цим проектом хотіли б ці дві теми об’єднати: щоб площа перестала бути транзитною, а багатофункційною, і щоб цей об’єкт був тут найголовніший. І це буде зроблено завдяки плануванню площі і завдяки світловим точкам, які будуть вмощені в покриття площі і будуть концентруватися в напрямку входу в Музей.

Крім того, буде збільшена кількість зелених насаджень і газонів, буде більше місць для сидіння. Нагадаю, зрізали дві тополі, було багато дискусій, але їх треба було зрізати, бо там багато комунікацій, які треба міняти, і нищились фундаменти будівель від великих кореневищ.

Будуть висаджені нові дерева, котрі створять тут затишок і тінь, які потрібні на такій площі. Будемо боротися і з голубами, які зараз панують на цій площі.

Існуючий фонтан залишається, так вирішено більшістю голосів. Серед аргументів – фонтан характерний для  свого часу і повинен залишитися таким, яким він є. Але буде доповнений більш сучасним фонтаном.

Буде змінений і підземний перехід. Не передбачені на цій площі і МАФи». 

Попередня вартість реконструкції площі – 6 млн. Лілія Онищенко додала: «Ми передбачаємо використання якісних матеріалів, дороговартісним є монтування світла і фонтан». 

Цього року заплановано завершити роботи з реконструкції та заміни даху в Музеї. Уже розпочались підготовчі роботи, завершити їх планують у вересні цього року.

Тендер на виконання робіт виграло підприємство «Центр-Комплекс». Попередня вартість ремонту даху становить 3 млн. 52 тисяч грн. 

Паралельно тривають переговори з ЛОДА щодо фінансування робіт з відновлення фасаду Музею. Зараз важливо розпочати підготовку проекту з реставрації внутрішньої частини Музею, зокрема, відновлення цінного стінопису.

Про це повідомили сьогодні, 9 липня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

17:49 1 грудня 2021 р.

Напруження на кордоні: у разі атаки чи нападу львів'янам радять скористатися підвалом (відео)

Підвали житлових будинків – це найперші укриття для мешканців, оскільки вони є безпосередньо під будинками. Тому дуже важливо їх утримувати в належному стані, аби за необхідності – був швидкий доступ до усіх комунікацій.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу