Реконструкція площі Двірцевої у Львові розпочнеться 2018 року

17:28 5 липня 2017 р.

  • 0
  • 3213

Візуалізація площі Двірцевої
Фото: прес-служба Львівської міськради

Головний архітектор Львова Юліан Чаплінський запевнив: «Ми зможемо почистити той хаос автомобілів, який стоїть на площі і фактично краде простір для громадськості.

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 5 липня: «Наступного року розпочнуться ремонтні роботи з реконструкції площі Двірцевої. Як повідомив головний архітектор Львова Юліан Чаплінський, було дуже багато варіантів, як мала би виглядати пл. Двірцева, тому ремонтні роботи проводитимуть з врахуванням інтересів усіх зацікавлених сторін».

У міськраді також дослівно й розлого цитують Юліана Чаплінського, який, зокрема, розповів: «В першу чергу ми працювали над тим, щоб врахувати інтереси всіх зацікавлених сторін щодо ремонту вулиці Чернівецької та площі Двірцевої. Крім мешканців Львова та гостей Львова, як основних користувачів, – є ще «Укрзалізниця», Укрпошта і ще багато підприємців, які мають різні права власності і землекористування та оренду землі на цій території».

Юліан Чаплінський запевнив: «Основним критерієм, яким ми керувалися, це в першу чергу розділити смуги громадського та приватного транспорту. Тому що в час пік, коли стоять автомобілі, вони не дають проїхати ані автобусам, ані маршруткам. І в даному випадку права сторона, яка веде до автостанції, вона буде виділена тільки для двостороннього руху громадського транспорту. Ліва сторона, з кільцевим розворотом, буде орієнтована на те, щоб нею користувалось таксі і приватний автотранспорт».

Головний архітектор Львова також зазначив: «На сьогоднішній день величезну територію, близько півтора гектара, має «Укрзалізниця» для використання паркінгу і, очевидно, що цей паркінг можуть використовувати і надалі. Приватний транспорт буде заїжджати на цей паркінг. Таким чином ми зможемо почистити той хаос автомобілів, який стоїть на площі і фактично краде простір для громадськості».

Юліан Чаплінський також повідомив: «Крім того пропонується зробити окремий пас для таксі, ближче до фасаду вокзалу, тому що у всіх цивілізованих країнах місця посадки і висадки приватного транспорту є відокремленими і таксі мають свої паси, де в порядку черги вони можуть брати відвідувачів міста. Також буде передбачений інформаційний пункт, де всі приїжджі туристи можуть взяти громадську інформацію про маршрути, про громадський транспорт, про музей про будь-яку інформацію, яка їх цікавить.

Головний архітектор Львова додав: Також буде змінене трамвайне кільце. Кільце буде збільшене у формі еліпса. Буде збільшена кількість зупинок трамваїв, і будуть місця для відстою трамваїв, які будуть очікувати своєї черги».

Юліан Чаплінський наголосив: «Це є схема, це не є кінцевий дизайн проекту, але в тій схемі видно, яка площа з’являється для велосипедистів, пішоходів і просто для відпочиваючих. Тут збільшиться радіус лівої частини дороги і збільшиться площа скверу, який, на нашу думку, є замалий. Трамвайні зупинки стануть ближче до фасаду Головного вокзалу, тому що зараз люди до зупинки вокзалу мусять з валізами пройти «кола пекла» крізь автомобілі. Тобто, ми маємо технологічну карту, яка є погоджена зі всіма сторонами, є протоколи цих зустрічей і фактично ми можемо приступати до виготовлення робочого проекту, визначення кошторису і подачі бюджету на наступний рік».

Про це повідомили сьогодні, 5 липня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

16:48 23 травня 2019 р.

Ремонт вулиці Пластової у Львові продовжать у червні

За інформацією департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, цього року будуть завершені ремонтні роботи, які були розпочаті у минулих роках на вісьмох об’єктах.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 489

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Дороги Львівщини під цифровим контролем

Рубрика: Економіка

Наталія Похмурська - фіналістка конкурсу "Місіс Східна Європа-2019"

Рубрика: Культура

Гражина Маркова - фіналістка конкурсу "Місіс Східна Європа-2019"

Рубрика: Культура

Ексгумація і перепоховання Кузнєцова

Рубрика: Політика

Рейдери на львівському заводі?

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу