Реконструктор трамвайного депо у Львові буде обраний на конкурсі

17:15 17 липня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Управління інвестицій та проектів департаменту економічного розвитку ЛМР оголосило проведення інвестиційного конкурсу для реалізації проекту «Реконструкція трамвайного депо з метою створення інноваційно-креативного простору».

Про це повідомили сьогодні, 17 липня, у Львівській міськраді, де також конкретизували: «Інвестиційний проект передбачає залучення інвестицій для реконструкції будівель та споруд, приміщень у будівлях на вулицях Вітовського, 57 і Братів Тимошенків, 4 відповідно до чинного законодавства та умов конкурсу і конкурсної документації з вибору інвестора для реалізації проекту реконструкції трамвайного депо з метою створення у Львові сучасного інноваційного комплексу для розвитку креативної, інтелектуальної та іншої діяльності, заходів для розвитку бізнесу і підприємництва, навчання та діяльності різних категорій населення тощо».

Начальник управління інвестицій та проектів ЛМР  Ольга Сивак: «Ми оголосили інвестиційний конкурс по реконструкції і створенню зазначила інноваційно-креативного простору в трамвайному депо на вулиці Вітовського. Від публікації оголошеннями чекаємо 45 днів для зголошення інвесторів, які зацікавлені цими проектами, що включають створення робочого простору, спільного простору, центру навчання та розвитку, майстерні,  гастрономічного простору, паркового простору, автомобільного та велосипедного майданчика для паркування, простору подій — внутрішньої та зовнішньої зони, студентського простору (кампусу)».

Чиновник також запевнила: «Місто зараз формує нову креативну стратегію і цей проект власне був б місцем зустрічі таких креативних інноваційних людей. Представники міста їздили і бачили подібні проекти в Європі, де старі індустріальні площі міста хочуть зберегти, і де зовнішній вигляд збережений таким, як історично і був, але дуже важливе наповнення і середина, яка має бути сучасною та інноваційною. Ми є у загальному світовому тренді і якраз це депо на Сахарова може стати таким новим інноваційним проектом, де, ми сподіваємося, вдасться зберегти такий дух і привести туди нових креативних людей». 

Про це повідомили сьогодні, 17 липня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

19:08 27 листопада 2021 р.

У Львові опублікували список ненароджених українських Нобелівських лавреатів

Напередодні дня пам’яті жертв Голодомору Студенти львівського осередку Української академії лідерства передала меру Львова Андрієві Садовому газету зі списком українських Нобелівських лавреатів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу