П’ятий зведений загін львівських правоохоронців завершив виконання завдань у Маріуполі

17:15 3 квітня 2015 р.


Фото: відділ зв’язків із громадськістю Львівського обласного управління МВС

Як повідомили в п’ятницю в прес-службі обласного управління МВС, завершилося бойове відрядження співробітників його чергового зведеного загону в зоні бойових дій.

У прес-службі (відділі зв’язків із громадськістю) Львівського обласного управління міністерства внутрішніх справ повідомили сьогодні, 3 квітня:

«Завершилося бойове відрядження співробітників чергового зведеного загону ГУМВС України в Львівській області в зоні АТО. Правоохоронці несли службу з охорони стратегічно важливих об'єктів інфраструктури мІСТА Маріуполя. Порушень роботи об'єктів не допущено.

Під надійним захистом львівських міліціонерів вже близько півроку знаходиться енергетична безпека портового міста. За допомогу у підтримці правопорядку бійцям загону подякував начальник ГУМВС України в Донецькій області генерал-майор міліції В'ячеслав Аброськін.

Він повідомив особовому складу зведеного загону: «Я особисто та колектив співробітників донецької міліції вдячні кожному з вас за сприяння у збереженні стабільної оперативної обстановки в місті та протидії злочинності. Ваша допомога дуже цінна як для нас, так і для всіх мирних жителів».

Наказом начальника ГУМВС України в Донецькій області всім бійцям зведеного загону міліції Львівської області оголошено подяку. Особовому складу в особі командира загону Віктора Катерини вручено пам'ятний подарунок.

Бійці, які найбільше відзначилися, нагороджені цінними подарунками. Ними стали два дільничних інспектори районних відділів.

У рамках чергової ротації в Львівській області вже пройшов підготовку та відправляється в зону АТО новий зведений загін.

Як інформував «ЩЛ», вчора, 2 квітня, на схід України вирушив ще один загін правоохоронців Львівщини.

dailylviv.com

До теми

08:46 25 травня 2022 р.

Три ракети вдарили по двох районах Запоріжжя

У Гуляйполі внаслідок російських артилерійських атак горіли господарські споруди, складські приміщення і транспортувальна стрічка елеватора.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу